Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #437  
Παλιά 22-08-07, 19:22
Το avatar του χρήστη alet
alet Ο χρήστης alet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-10-2006
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Burzum 21.08
Παράθεση:
Επειδή με περνάς ή για άσχετο ή για ηλίθιο πάμε χεράκι χεράκι να κάνω αίτηση για μένα.
Τι μας λές τώρα...
Εμένα ούτε σε e-mail δεν μου απαντάνε και όταν με βλέπουν πολλοί τέκτονες απο το στενό περιβάλλον μου αλλάζουν δρόμο..
Burzum 21.08
Παράθεση:
Τεσπα επειδή ξεφεύγει το θέμα θα σου πώ γιατί αλλάζουν δρόμο..Γιατί τους λέω κατάμουτρα αυτά που λέω και εδώ μεσα..
Burzum 22.08
Παράθεση:
Πρός τι τόση άνοχη σε τόσο δόλια και οργανωμένα μέσα ώστε να γίνει η προπαγάνδα?Μόλις ειπωθεί κάποια κακή κουβέντα, η οποία χαλάει τα πολτοποιημένα μυαλά των προπαγανδισμένων,τσούπ κάποια ''τυχαία'' εγγραφή γίνεται απο κάποιον που τυγχάνει να είναι Μασώνος..Και ως επι το πλείστον γνωρίζεται και με άλλα άτομα του φόρουμ και υπάρχει πλήρης συνενόηση...

ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ!
Επειδή εμένα δεν με ενδιαφέρει μια προσωπική κόντρα που φαίνεται ή τουλάχιστον υπονοείται, και επειδή ένα θέμα είναι ενδιαφέρον όταν υπάρχουν διαφορετικές απόψεις, σε ερωτώ αγαπητέ Burzum, τα παραπάνω σχόλια σου πως συνδέονται μεταξύ τους ;
Και εξηγούμαι:
Από το τελευταίο αλλά και από παλιότερα διαφαίνεται μια αντίθεση προς τον τεκτονισμό που φτάνει μέχρι και στον τυφλό αντιτεκτονισμό.
Από το πρώτο διαφαίνεται μια διάθεση για να μάθεις κάποια πράγματα ή ακόμα και να υποβάλλεις αίτηση εισδοχής αλλά και απογοήτευση.
Από το δεύτερο διαφαίνεται μια αντίδραση προερχόμενη από την απογοήτευση.

Πιστεύω ότι θα συνέβαλλε στο διάλογο, αν μπορούσες να μας έλεγες τι έγραψες σε εκείνο(α) το(α) e-mail που δεν σου απάντησε κανείς.
__________________
Cogito ergo sum

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alet : 22-08-07 στις 19:26
Απάντηση με παράθεση