Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #195  
Παλιά 14-01-06, 15:18
timio Ο χρήστης timio δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-01-2006
Περιοχή: KOZANI
Μηνύματα: 29
Προεπιλογή Μαυροφορεμενη....

Σε Ορισμενα Posts Ειχε Αναφερθει Πωσ Η Σκια Πολλεσ Φορεσ Απλα Κοιτα Τα ¨θυματα¨ Τησ Χωρισ Ωστοσο Να Προβαινει Σε Οποιαδηποτε Ενεργεια.το Περιστατικο Που Θα Αναφερω Ειναι Μια Τετοια Περιπτωση Με Μια Διαφορα.τη Μορφη.η Εμπειρια Δεν Ειναι Δικη Μου Αλλα Μιασ Καλησ Μου Φιλησ.συναιβει Στην Ενδιαμεση Κατασταση Υπνου-ξυπνιου Και Ενω Η Ν....... Προσπαθουσε Να Κοιμηθει Ενοιωθε Μια Παρουσια Να Την Αιχμαλωτιζει Σε Ακινησια -αυτην Ηταν Η Φραση Που Μου Αναφερε Ακριβωσ -στην Συνεχεια Ειδε Μπροστα Τησ Μια Γρια Μαυροφορεμενη Να Δακρυζει Αιμα!!!περιττο Να Αναφερω Πωσ Δεν Μπορουσε Ουτε Να Κουνηθει Αλλα Ουτε Και Να Μιλησει.το Συναισθημα Του Τρομου Την Ειχε Κυριευσει.το Περιστατικο Κρατησε Περιπου Ενα Λεπτο.το Περιεργο Ειναι Πωσ Η Γριουλα Ειχε Την Μορφη Τησ Παναγιασ Οπωσ Και Στισ Εικονεσ Που Κραταει Τον Χριστο Με Ελαφρια Κλιση Του Σωματοσ Τησ Προσ Την Μερια Του.
Τελικα Jonathan H Ψυχολογικη Κατασταση Του Ατομου Καθωσ Και Οι Αποκρυφεσ Φοβιεσ Του,δυναται Να Ειναι Γνωστεσ Στη Σκια Ετσι Ωστε Να Παιρνει Και Την Αναλογη Μορφη?
Απάντηση με παράθεση