Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 07-04-06, 19:56
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Thumbs up έτσι ακριβώς...

Παράθεση:
μιά που ανέφερες την λέξη έλληνας και επειδη είμαι έλληνας και αισθάνομαι περήφανος σου λέω:
κατ' αρχάς βλεπω σε σενα σβαμπε το κοινώς λεγόμενο "κυνήγι της ουράς".
μόνος σου ρωτάς , μόνος σου εξήγείς ,μόνος σου δίνεις απαντήσεις και φυσικά εξακολουθείς να δείχνεις ασέβεια στα "πιστεύω" των άλλων.
είδες ότι δεν σου βγαίνει από το προηγούμενο θέμα και σκέφτηκες ότι όλο και κάποιος θα σε υποστηρίξει αν θέσεις το θέμα πιό διπλωματικά.
τα ερωτήματα που θέτεις μπορούν να έχουν μόνο φιλοσοφική απάντηση και όχι απτή απόδειξη άρα απευθύνεσαι σε φιλοσοφικά σκεπτόμενους ανθρώπους.
κανένας όμως τέτοιος άνθρωπος δεν μπορεί η μάλλον δεν ανέχεται τόσο επιθετική και προσβλητική συμπεριφορα.
δεν μπορείς αγαπητέ να θεωρείς (και να το δείχνεις) ότι όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου είναι είτε ανόητος είτε αμόρφωτος.
εγώ λοιπόν δηλώνω ότι σταματάω να παρακολουθώ τις απαντήσεις σου καθώς τις θεωρώ προσβλητικές.
μπορείς αν θέλεις να συνεχίσεις να δίνεις απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.
βαγγέλη ταυτίζομαι απόλυτα με όλο το κείμενο αλλά και με το πνεύμα του μηνύματός σου. εμένα δεν μου αρέσει να είμαι τόσο απότομος αλλα στην συγκεκριμένη περίπτωση ίσως να είναι η μόνη λύση που ενδείκνειται.
Απάντηση με παράθεση