Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 23-06-05, 13:17
Το avatar του χρήστη PUCK
PUCK Ο χρήστης PUCK δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-06-2005
Περιοχή: Ονειροπολία
Μηνύματα: 744
Προεπιλογή

Beetlejuice, κατανοώ απόλυτα την οργή σου και, για να μην λέω και μεγάλα λόγια, ίσως κι εγώ να είχα την ίδια εάν ήμουν μέλος είτε της gateway είτε της Πυθέας.

Βλέποντας όμως τα γεγονότα με πιο ουδέτερο μάτι, πιστεύω πως είναι μια ευκαιρία να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα και να δοθούν οι απαραίτητες εκατέρωθεν εξηγήσεις. Δε σου κρύβω ότι περίμενα αντίδραση σας στο forum του esoterica κι απογοητεύτηκα όταν αυτή δεν υπήρξε, όχι γιατί είμαι "κατίνα", ευτυχώς δεν έχω πέσει εκεί, αλλά γιατί είναι που είναι από μόνος του ο χώρος του Παράξενου "περίεργος", ε, ας μη σφαζόμαστε και μεταξύ μας.

Η αντίδραση κάποιων όπως ο Vril έχει να κάνει, κατά τη γνώμη μου πάντα, με το γεγονός ότι σε ένα σύντομο χρονικό διάστημα υπήρξαν καταγγελίες για κλοπή πνευματικής εργασίας από κάποιους συντάκτες του εν λόγω περιοδικού (ίσως και να μη θυμάμαι καλά, αν κάνω λάθος συγγνώμη), κι αυτό σε συνδιασμό με τις διάφορες "μούφες" του χώρου που έχουν στόχο την τσέπη μας, όξυνε τα πράγματα.

Κλείνοντας, να πω ότι εγώ καλωσορίζω τον Vril, πιστεύω ότι ο σκεπτικισμός που παρουσιάζει στις απόψεις του θα βοηθήσει και περιμένω την άποψή του για το θέμα που δημιουργήθηκε.
Απάντηση με παράθεση