Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 19-08-15, 23:39
elenlepen Ο χρήστης elenlepen δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-05-2014
Μηνύματα: 80
Προεπιλογή

Eπιτελους ενα καταπληκτικο θεμα που με ενδιαφερει..
Εγω πιστευω προσωπικα οτι και τα σκυλια εχουν ψυχη!!!!
Θα σας πω κατι που μου συνεβη πριν λιγα χρονια στον τοπο που σπουδαζα.
Θυμαμαι γυρνουσα μονη μου προς το σπιτι μετα απο διασκεδαση σε καποιο μπαρ, στο δρομο ηταν θεοσκοτεινα και δεν κυκλοφορουσε ψυχη. Ειχα τρομαξει και δεν ειχα μαζι μου αρκετα λεφτα για να παρω ταξι. Απο πισω μου αρχισαν να με ακολουθουν 2 αντρες, διεσθανθηκα εκεινη την στιγμη οτι ηθελαν να μου κανουν κακο. Οσο γρηγορα περπατουσα αλλο τοσο πηγαιναν και αυτοι, αρχισα λοιπον να περπαταω οδο πιο γρηγορα μπορουσα κ αυτοι το ιδιο..πηγαιναν οπου πηγαινα.. Ξαφνικα απο το πουθενα εμφανιστηκε ενας μαυρος
Σκυλος, φαινοταν αγριος και αδεσποτος, αρχισε να τους γαβγιζει και τρομαξαν και εφυγαν, εγω φοβηθηκα πολυ αυτον τον σκυλο, πηρα βαθια ανασα και συνεχισα για το σπιτι και αυτος περπατουσε διπλα μου μεχρι που εφτασα στην πορτα της εισοδου.. Τον λυπηθηκα τον σκυλο, ανεβηκα να του φερω φαγητο αλλα ειχε εξαφανιστει οταν πηγα κατω. Τις επομενες μερες ρωτουσα στην γειτονια αν ειδαν καποιον παρομοιο σκυλο και ουτε που τον ειχαν δει ποτε τους.. Ουτε που τον ξαναειδα. Αλλα μεσα μου πιστευω οτι αυτος ο σκυλος δεν ηταν οποιοσδηποτε ουτε τυχαιος ηταν σαν φυλακας αγγελος λες και τον εστειλε καποιος! Ειπα την εμπειρια μου για να δωσω επιχειρημα σε αυτο που πιστευω. Ελπιζω να μην σας κουρασα!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elenlepen : 19-08-15 στις 23:44
Απάντηση με παράθεση