Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 27-02-10, 01:42
Ηλιας Ο χρήστης Ηλιας δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-09-2004
Μηνύματα: 441
Προεπιλογή

Συγγνώμη, αλλά μου φαίνεται δε μπορούμε να συνενοηθούμε. Αν σε κάνει να να νιώθεις καλύτερα, ρίξε την ευθύνη σε μένα. Ποσώς με ενδιαφέρει. Για να μη νομίζεις ότι σου επιτειθομαι κιολας.

Αλλα πραγματικα, δε μπορώ να καταλαβω:

Πήρα 3-4 καρέ από ένα βίντεο, τα οποια καρέ κάποιος έβαλε στην ιστοσελίδα του. Τα βρήκα ετοιμα ρε παιδι μου, με απλά λόγια. Εβαλα και τη σύγκριση των καρε, απο την ίδια ιστοσελίδα. Και έβγαλα το συμπερασμα μου ως προς το θέμα που συζητάγαμε.

Εσυ τώρα έρχεσαι και μου λες πως έχω υιοθετήσει οτιδήποτε παρατιθεται και γράφεται στην ιστοσελίδα απο την οποια πήρα τις φωτο. Και μου γράφεις και τα παρακάτω απίστευτα:

"Και όσο για την ιστοσελίδα που πρότεινες, δανικά τα είχε από τα ούφο της άλλης σελίδας.... Εγώ πάντως δεν θα χρησιμοποιούσα πηγές η οποίες έχουν γραφτεί ιδικά στο να αποδείξουν ότι είναι ούφο και να της χρησιμοποιούσα για το αντίθετο. "

Καμμια ιστοσελιδα δεν πρότεινα βρε Ερμή. Απλα σου υπέδειξα τη σελίδα απο την οποια πήρα τις φωτο. Τις φωτο μπορεις να τις δεί ο καθένας μονος του και να βγάλει τα δικά σου συμπεράσματα, δε χρειάζεται να υιοθετήσει τα επιχειρήματα της ιστοσελίδας που τις περιέχει.

Σου έδωσα και το λινκ για το βιντεο και τις φωτό γιατι τα ζήτησες και γιατι παρέλειψα να τα δώσω οταν εβαλα τις φωτο για πρώτη φορα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

Οι απόψεις μου και οι ερμηνείες μου δεν έχουν καμμια σχέση με τα όσα γράφονται τόσο στο enterprisemission, όσο και στο αρχικο λινκ που έδωσα.

Αλλα πραγματικα εκπλήσομμαι που πρεπει να εξηγήσω κάτι τόσο προφανές. Γι' αυτο σου λεω, δεν υπάρχει συνεννόηση. Και το κακο είναι πως τα προφανη είναι και τα πιο δύσκολα να εξήγηθουν. Και καταλήγω να γράφω κατεβατα για βλακείες...Κρίμα. Τόση ενέργεια και διάθεση για γράψιμο να με κάνεις να τα σπαταλάω σε τετοια πράγματα....Αντί να ασχολούμαι με την ουσια, κάθομαι και σου εξηγώ γιατι δεν είμαι ελέφαντας.

Αλλά τελικα ίσως και να είμαι ελέφαντας και να μην το έχω καταλάβει...Λες;

Καλό βράδυ και καλή συνέχεια από αύριο ξανά...
Απάντηση με παράθεση