Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 19-01-08, 14:55
Stavropoulos Ο χρήστης Stavropoulos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-01-2008
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή Ελληνική Οργάνωση ΝΑΟΣ

Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μία προσωπική μου εμπειρία που είχα πολλά χρόνια πριν.

Στην σοφίτα του σπιτιού του παππού μου είχα βρει κάποιες μπροσούρες και χειρόγραφα με επικεφαλίδα την λέξη ΝΑΟΣ και πάμπολες φορές
τις λέξεις ΝΑΟΣ ΝΕΚΡΩΝ. Ήταν γραμμένα στα Ελληνικά και σε μια άγωστη προς εμένα γλώσσα την οποία ούτε καν μπορύσα να προφέρω. Ο νους μου πήγε κατευθείαν σε εξωγήινες οντότητες όταν αυτό που διαπίστωσα ήταν οτι οι μαρτυρίες του παππού μου αναφέρονταν συνέχεια στην φράση "Αυτοί που ήρθαν απο ψηλά". Αυτό που μου κίνησε ακόμα περισσότερο την περιέργεια ήταν κάποιου είδους τελετουργίες με σκοπό, όπως λέει, την έλευση Αυτών! Αυτή η οργάνωση ΝΑΟΣ όπως γράφουν τα κέιμενα ξεκίνησε το 1983 ως κάποιου είδους πειράματος. Στην κυριολεξία έχει μέσα κατάλογο με ονόματα που γράφτηκαν σε αυτήν την οργάνωση με τον τίτλο
"Το Μεγάλο Πείραμα". Στα τελετουργικά τους αναφέρεται πολύ συχνα ο ποταμός Αχέρωντας και ο κώδικας ΙΧΩΡ.

Αυτό που με εξέπληξε δε, ήταν η συνεχώς ανεστραμμένη πεντάλφα διάσπαρτη στα πολλά αυτά φύλλα. Ως χρόνια μελετητής του Απόκρυφου δεν έχω ανακαλύψει τίποτα για την ύπαρξη τέτοιας οργάνωσης. Επίσης δε κάποια πράγματα είναι μόνο για τον εαυτό μου διαφυλλάσοντας έτσι την κληρονομία της οικογένειας μου.

Ζητώ από ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ πληροφορία για την οργάνωση ΝΑΟΣ.

Φιλικά,
__________________
Αργύρης Σταυρόπουλος