Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 27-02-10, 00:35
Το avatar του χρήστη Ermhs
Ermhs Ο χρήστης Ermhs δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Μηνύματα: 1.287
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ηλιας Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε τι αλλο θα ακούσω σήμερα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;

Να σε ρωτήσω κάτι: σε κάποιο απο τα λινκ που έδωσα, εγκυρες πηγες πληροφορησης θεωρούν τις πηγες που μιλανε πως το φαινομενο προήλθε από πύραυλο.

Επισης, σε αλλα λινκ απο τα οποια μάζεψα στοιχεια που παρέθεσα εδώ λενε πως το αφαινομενο είναι ανεξήγητο.

Αρα με τη δική σου λογικη: Πιστοποιώ πως το φαινομενο είναι ΟΥΦΟ, πύραυλος, και ταυτοχρονα ανεξήγητο. Ε ρε γλέντια...!

Αυτο και αν ειναι μεταφυσικο φαινομενο!!!!!!

Για τα υπολοιπα, αργότερα, ή αύριο.

Από το να επιτίθεσαι, μπες στα λινκ που έχεις δώσει επάνω (ένα λινκ με πληροφορίες και 1 με βίντεο) και στο κεντρικό τους κείμενο (ούτε καν διαφήμιση) αναφέρουν ότι πληροφορίες στην συσχέτιση ότι επρόκειτο για πύραυλος αναφέρονται και στο λινκ που έβαλα εγώ ποιο πανω.

Μπαίνοντας να το διαβάσεις ,

(γιατί θεώρησα ότι για να το βάλει το δικό σου το λινκ αυτό, σημαίνει ότι χρησιμοποιεί πληροφορίες από αυτούς, έτσι γίνεται πάντα, αναφέρεις την πηγή η βάζεις απλά την διεύθυνση).
Γιαυτο ένοιωσα και εγώ την ανάγκη να μπω εκεί να διαβάσω παραπάνω πληροφορίες. Βέβαια εξεπλάγην.

Αναφέρετε στο θέμα με 4-5 chapter και ότι μας είπες το έχει και με σχεδιαγράμματα, αλλά έχει και αλλά πράγματα παραπάνω τα οποία σύμφωνα με έρευνες που έχουν κάνει απαντούν εκεί που τα προηγούμενα δημιουργούν ερωτηματικά. Εγώ από την πρώτη μέρα απέφυγα να βάλω λινκς τα οποία θα μου έλεγαν μετά ότι παραπληροφορούν, γιαυτο έβαλα μόνο λινκ του youtube και 1-2 εφημερίδες.

Ομολογουμένως πρώτη φόρα είδα με έρευνα που έχουν κάνει να συσχετίζουν τα 2 συμβάντα. Δηλαδή ο κώνος στην Ρωσία και το σπιραλ στην Νορβηγία. Σε ευχαριστώ πολύ.

Και όσο για την ιστοσελίδα που πρότεινες, δανικά τα είχε από τα ούφο της άλλης σελίδας. Γιαυτο καλό είναι την επόμενη φορά να μας ενημερώνεις πλήρως και να μην μας εξιστορείς το chapter 1-2, υπάρχουν αλλά 3-4….

Εγώ πάντως δεν θα χρησιμοποιούσα πηγές η οποίες έχουν γραφτεί ιδικά στο να αποδείξουν ότι είναι ούφο και να της χρησιμοποιούσα για το αντίθετο. Είναι κανόνας αυτός.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ermhs : 27-02-10 στις 00:50
Απάντηση με παράθεση