Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 23-06-05, 11:57
Το avatar του χρήστη Vril
Vril Ο χρήστης Vril δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-06-2005
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Να απαντήσω μονο σε αυτά που αφορούν αποκλειστικά εμένα.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paul
Να υποθέσω ότι κάνει καλό λίγη διαφήμιση στην ιστοσελίδα σου, μέσα σε αυτό το φόρουμ. Βλέπεις δε μπορώ να υποθέσω ότι έχεις καθαρά και αγνά κίνητρα, αυτή την εικόνα μου σχηματίζεις… όχι ότι δε μπορεί να αλλάξει..
Εφόσον η κίνηση της ιστοσελίδας μου ΔΕΝ επιφέρει ούτε σε εμένα αλλά ούτε και σε κανέναν άλλο κάποιο υλικοχρηματικό ώφελος, πιθανόν να αποδεχτείς τη θέση οτι τη σελίδα δεν την διαφημίζω για άλλους λόγους. Άρα, και καθαρά και αγνά είναι τα κινητρά μου....

Όσο αφορά τωρα τα στοιχεία, πραγματικά δεν νομίζω οτι ο Beetle έχει κάποιο εναντίων μου. Είμαι πάρα πολύ σίγουρος γι αυτό που λέω !

Σχετικά με την ερώτησή σου "τί πρέπει να κάνετε, τί πρέπει να κάνουμε", έχω κάποιες συγκεκριμένες λύσεις. Πιθανών όμως να μη σας αρέσουν...

Η λύση με τα χειρότερα δεινά που μπορώ να φανταστώ, είναι να με αφήσετε να συμμετέχω δίνοντάς μου τα ίδια δικαιώματα και υποχρεώσεις που δίνετε σε όλα σας τα μέλη. Αν και εφόσον άν διαπιστώσετε κάποιο παράπτωμα σε σχέση με αυτά που αναφέρετε ώς κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, τότε να περιορίστετε την συμμετοχή μου, με τον έναν ή άλλο τρόπο.

Η άλλη λύση, αυτή με τα λιγότερα δεινά, είναι να διαβάζετε τα κείμενα -ίσως και δίς- γιατί φοβάμαι ότι έχω διαπιστώσει οτι γίνεται πρόχειρη ανάγνωση με καταλυτικά αποτελέσματα.
Απάντηση με παράθεση