Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 23-10-13, 14:44
Το avatar του χρήστη Kanulin
Kanulin Ο χρήστης Kanulin δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-09-2013
Περιοχή: Ευοσμος
Μηνύματα: 42
Προεπιλογή Νομίζω πως ειδα φαντασμα...

Καλησπέρα σας!
Θα σας αφηγηθώ κατι που εγινε στο χωριό μου το καλοκαίρι.
Ειχα βγει με τους φίλους μου το βράδυ. 10 η ώρα περίπου.. βλέπαμε τρομακτικά βιντεο με φαντασματα (λογικο να ειχα επιρεαστει). Ε αφου περασε η ωρα πηγα σπίτι με την κολλητη μου.. εχουμε μια μονοκατοικία διπλα ενα μικρο σπιτακι π έχει μόνο κουζίνα και ακριβός δίπλα τον σταυλο ο οποίος είναι άδειος. Καθος ανεβαινα με την κολλητη μου πάνω στο μεγάλο το σπιτι νομιζω πως ειδα κατι στον σταυλο.. επευτε κ φως κ ηταν σαν μια φατσα να χαμογελάει αμεσος νομιζα πως ηταν φαντασμα η γιαγια μου εχει πεθάνει και ο παππους μου σκοτώθηκε με το τρακτερ..φωβήθικα! αλαξα αμεσος βλέμα! το ειπα ΑΜΕΣΟΣ στην φίλη μου.. αυτη δεν με πιστεψε επειδή πιο πριν τρομαζαμε η μια την αλλη.. μου ειπε πως λεω ψέματα για να την τρομάξω..τελικα! αφού φτασαμε πανω.. μολις ανοιγω την πορτα ακουω την μανα μου να φωναζει! οχι δυνατα.. πολυ λιγο.
Παγώσαμε και οι δυο!
τελικα κανω ενα σαλτο, ανοιγω το φως και τρεχω να ξυπνησω την μανα μου.
μου ειπε πως εβλεπε εφιάλτη οτι μας παρακολουθούσε ενας μαυροφορεμένος .. κλευτης λογικα! και μας φωναζε η μανα μου να προσεξουμε.. Αν ηταν κλευτης ομως κατω θα γαβγιζε το σκυλι.. τελος παντον.. την αλλη μερα το βραδυ πηγα να κανω μπανιο.. η μανα μου με την κολλητη μου ηταν στο κατω σπιτι και με περιμεναν να δουμε ενα σιριαλ. καθος εκανα μπανιο αναβοσβησε το φως και τρελαθικα! (εβλεπα πως οταν περναει φαντασμα αυτο γίνεται) πηδάω απο την μπανιερα και τρεχω στον διαδρομο τσιτσιδη.. οκ βλακια. απλος τρόμαξα υπερβολικά .. την αλλη μερα το πρωι πηγα να μπω στο μπανιο κ με την ακρη του ματιου μου ειδα μια κατάμαυρη σκιά.. πολυ κοντη.. ηταν.. ενα στρογγυλο σαν κεφάλι και απο κάτω ενας μεγαλύτερος κυκλος. γυρναω αποτομα αλλα δεν ηταν εκει.. βγαίνω εξω και φωνάζω την φιλη μου΄.. τελικα οπου πήγαινα ηταν μαζι μου! οταν βραδιασε ειδα πανω στον τοιχο κατι σαν χρυσό δρακο. αυτο μπορει να ηταν και απο το φως οκ.. Αυτα....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.