Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #211  
Παλιά 23-02-06, 20:36
ταξιδιωτης Ο χρήστης ταξιδιωτης δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-02-2006
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή

Αγαπητε/η drymonia αναλογη εμπειρια ειχα και εγω στο παρελθων μαλιστα εκεινη την περιοδο μπορω να πω πολλες φορες.Η πρωτη φορα ηταν αυτη που με τρομαξε υστερα εμαθα να το διωχνω.ΔΕΝ κανει κακο τις περισσοτερες φορες τουλαχιστων.ΑΛΛΑ ηγνωμη μου ειναι οτι πρεπει να το διωχνεις γιατι οπως εμαθα τρεφεται απο την ενεργεια σου(ολοι μας εχουμε κατι μεσα μας καποια ενεργεια στο λεω καπως χονδρικα).το γεγονος ειναι οτι εκεινο των καιρο σε ολοι την παρεα υστερα απο συζητησεις που καναμε ανκαλυψαμε οτι σε ολους συνεβαινε κατι παραξενο.ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΙΝΟ.(οι παρεα αυτοι τωρα δεν υπαρχη )ΕΓΩ παντως ακουγα καποια βοη και υστερα ενοιθα λες και ειχε κατσει καποιος επανομου και δεν μπορουσα να κουνηθω ουτε να μιλησω.
Απάντηση με παράθεση
  #212  
Παλιά 26-02-06, 21:30
GeorgeEL Ο χρήστης GeorgeEL δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 26-02-2006
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή μια αλλη απαντηση

Καλησπέρα. διαβασα σχεδον όλεσ τισ απαντησεις και αμέσως το μυαλό μου πήγε στο πρόσφατο άρθρο του "mystery". Τα βαμπιρ μέσω αστρικήσ προβολης μπορουν να απορροφουν τη ζωτική ενέργεια. Επίσης η μορφή τους αλλάζει και γινεται σαν "ΣΚΙΑ". Νιωθεισ, επίσης τα προαναφερθεντα συναισθηματα. Συμφωνείτε, αν όχι γιατί?






Υστερογραφο: συγνώμη για την έλλειψη τόνων.
Απάντηση με παράθεση
  #213  
Παλιά 19-05-06, 13:34
blot Ο χρήστης blot δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-05-2006
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή

Γεια χαρά και από εμένα λοιπόν έχω ζήσει κάτι σκηνικά με την περίφημη σκιά το τι έχω ζήσει αυτό είναι άλλο θέμα για να γράψω το τι έχω περάσει πρέπει να γράψω ένα κείμενο με αρκετές σελίδες στο θέμα μας
Εδώ και 5,5 χρόνια ζω στο Ηράκλειο Κρήτης και τα τελευταία χρόνια 3-4 περίπου οι επισκέψεις ήταν αρκετές από την σκιά και ειδικά τον τελευταίο χρόνο, να τονίσω ότι ο πρώτος που δε τα πίστευε αυτά ήμουν εγώ πάντα προσπαθούσα να δώσω μια εξήγηση του τύπου "ήμουν κουρασμένος και δε μπορούσα να σηκωθώ" μέχρι που μέσα Φλεβάρη αυτού του έτους έγιναν 2 σκηνικά όπου έπαιξαν καθοριστικό ρόλο στη ζωή μου. το τελευταίο θα το αναφέρω περιληπτικά.
Ετσι όπως κοιμόμουν στα πλάγια ένοιωθα ότι κάποιος με σπρώχνει να πέσω προς τα κάτω έβαζα δύναμη όσο είχα τότε αλλά τίποτα, μετά από κάνα 10λεπτο καταφέρνω και ξυπνάω μετά κοιμάμαι κανονικά με το κεφάλι να κοιτάει το ταβάνι και εκεί μετά από 5λεπτα περίπου ένοιωσα την πίεση στα χέρια δηλαδή προσπαθούσα να σηκωθώ και σαν μαγνήτης στα τραβούσε προς τα πίσω ένιωθα τα ποδιά μου να παραλύουν να μην έχω καθόλου δύναμη να σηκωθώ αυτό πρώτη φορά που μου συνέβη δηλαδή να μην μπορώ να ξυπνήσω, για μια στιγμή ένοιωσα ότι πήγα στο διπλανό δωμάτιο ότι άνοιξα την πόρτα και βγήκα στο μπαλκόνι και κοίταξα τα αστερία εκείνη τι στιγμή κλείνω τα μάτια και λέω "σώθηκα" όταν όμως τα ξανά άνοιξα είδα τη ντουλάπα... μετά από κάνα 20λεπτο καταφέρνω και ξυπνάω με τη μια πάω στο άλλο δωμάτιο άνοιξα το pc και έβαλα μουσική να ηρεμήσω. αυτό έγινε κατά τις 3 με 4 το βράδυ και μέχρι τις 8 μου πήρε να ηρεμήσω το τι είχα ταχυκαρδίες ήταν το λιγότερο εδώ έφτασα σε σημείο να απορώ τώρα ζω? πέθανα? τι κάνω τώρα? δεν είναι και ότι το καλύτερο να φτάσει κάποιος σε αυτό το σημείο.
Την ιδια μέρα έκανα συζητήσεις με κάποια άτομα και μου είπαν ότι έγινε αστρική προβολή στο σημείο που ανέφερα ότι πήγα στο διπλανό δωμάτιο, μετά μου πρότειναν μια λύση να αλλάξω το μέρος όπου κοιμάμαι και έτσι από τον Φλεβάρη μέχρι τώρα κοιμάμαι σε άλλο δωμάτιο και ειλικρινά δεν έχω ζήσει κάτι τέτοιο μόνο μια αστρική προβολή έζησα όπου έβλεπα τον εαυτό μου να κοιμάται κοιτάζοντας τον από το ταβάνι. τώρα το κατά πόσο παίζει ρόλο το δωμάτιο δε ξέρω αλλά και πάλι τόσοι μήνες πέρασαν και δεν εμφανίσθηκε τίποτα. Εδώ περνάμε σε άλλο κεφάλαιο στη διαμόρφωση του χώρου τις θετικές και τις αρνητικές ενέργειες μέσα στο χώρο όπου εδώ θα ήθελα να σταθώ όποιος γνωρίζει για αυτό το θέμα ας απαντήσει.
Από τότε πλέον τα πιστεύω όλα αυτά ενώ παλιά μου φαίνονταν φαντασιώσεις όσοι μου έλεγαν τέτοια σκηνικά και αυτό που παρατήρησα είναι ότι όσοι δεν έχουν ζήσει κάποιο σκηνικό με σκιά η και αν έχουν ζήσει και το αμφισβητούν λόγω φόβου (όπως εγώ παλιά) ότι και να τους λες δε σε πιστεύουν.
Ακόμη να αναφέρω ότι οι επισκέψεις ήταν συχνές 3-4 φορές την εβδομάδα και συνήθως πάθαινα κοκκαλομα του σώματος δηλαδή να μην μπορώ να κουνηθώ καθόλου εκτός αν έβαζα όση δύναμη είχα... κάτι όπου στο τελευταίο σκηνικό δεν έγινε εύκολα. είχα φτάσει σε σημείο να το έχω συνηθίσει αλλά ακόμα απορώ με τις δικαιολογίες που έδινα δεν ήθελα να το πιστέψω ούτε ο ίδιος αλλά άμα σου τύχει κάποιο ισχυρό σοκ το πιστεύεις... κλείνοντας θα ήθελα να αναφερο το έξεις αρκετές φορές κοιμόμουν 3-4 το απόγευμα χωρίς να έχω κοιμηθεί το βράδυ και να θέλω να ξυπνήσω κατά τις 12 με 1 το βράδυ και τότε ένοιωθα μια περίεργη ζαλάδα στο κεφάλι σαν να μου λέει κάποιος "δε θα σηκωθείς θα κοιμηθείς" ενώ από ύπνο ήμουν μια χαρά εγώ 8 ώρες ύπνο είμαι μια χαρά όμως κάτι μου έλεγε κοιμήσου ε και κοιμόμουν... και ένοιωθα την παρουσία της σκιάς με όλες τις επιπτώσεις... αυτά από εμένα για αρχη.
Απάντηση με παράθεση
  #214  
Παλιά 21-05-06, 03:06
Νεραιδα Ο χρήστης Νεραιδα δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2006
Περιοχή: shambhala
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

καλησπερες....

εγω... ετυχε να δω καποια σκια εξω απο το σπιτι μου...
ημουν διακοπες στο νησι μου (χιος) και ειχα κανονισει με το αγορι μου να συναντηθουμε.του ειπα να με περιμενει με το αυτοκινητο στο εκκλησακι του συνοικισμου που μενω.
οπως προχωραγα προς το αυτοκινητο του "φιλου " μου, ειδα μια σκια να "τρεχει" πισω απο την εκκλησουλα.πλησιασα κ αλλο και διαπιστωσα πως δεν ειναι ο φιλος μου μεσα στο αυτοκινητο.υπεθεσα πως εκεινος ηταν η "σκια" που πηγαινε πισω απο την εκκλησια, και προχορουσα αθορυβα με σκοπο να τον τρομαξω :-) . εφτασα πισω απο την εκκλησουλα γρηγορα,μα δεν ειδα κανενα! (αν ηταν ανθρωπος δεν θα προλαβαινε να φυγει απο πουθενα). εκανα τον γυρο της εκκλησιας 2 φορες μα δεν συναντησα κανενα! και δεν εβρισκα και πουθενα το φιλο μου! και τοτε τον πηρα τηλεφωνο. και μου ειπε πως ηταν σε καποιο παγκακι στην παραλια και εκανε τσιγαρο. (150 μετρα μακρια).

οταν ηρθε τον ρωτησα τα σχετικα, μα μου ειπε πως δεν εχει καμια σχεση. πιστευω πως δεν ηταν της φαντασιας μου... μηπως εχει καμια σχεση με τις "σκιες " που αναφερατε?

ευχαριστω..
__________________
πες μου ποιον θαχεις να τα λες ?...

http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=18112
Απάντηση με παράθεση
  #215  
Παλιά 02-06-06, 16:49
Το avatar του χρήστη EzekielTheRaven
EzekielTheRaven Ο χρήστης EzekielTheRaven δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-06-2006
Περιοχή: Amfiali, Keratsini
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Εμ, μπορει να θεωρηθεί βλακεία, αλλά μιάζει με τον Darth Vader. Sorry δηλαδή αλλά αυτό μου ήρθε πρώτο στο μυαλό μόλις τον είδα.

Σχετικά τώρα με την δικιά μυ εμπειρία. Δεν ξέρω αν ήταν όντως κάτι ή ένα παιχνίδι του μυαλού μου. Είμουν έξω από το σπίτι μου στην Μύκονο, όπου διέμενα για 3 χρόνια, μέχρι φέτος. Είχα αφήσει ελέυθερο τον σκύλο μου στο πολύ μεγάλο οικόπεδο για να τρέξει και εγώ κοιτούσα το φεγγάρι. Τότε, δίπλα μου ένιωσα μια παρουσία που έσφιξε την καρδιά μου κόμπο. Κατέβαλα τεράστια προσπάθεια για να γυρίσω και είδα κάτι σκοτεινό και απόλυτα μαύρο (ποιό μάυρο από την νύχτα και ακόμα και απο το χρώμα του σκύλου μου να ερχεται αργά κατα πάνω μου μέσα από τα περιπου 1.20 μέτρων χόρτα, πολύ ποιό ψηλό από τα χόρτα. Τότε, πάγωσα και ένιωθα ότι ήθελα να ουρλιάξω από τρόμο αλλά η φωνή δεν έβγαινε από το στόμα μου. Τότε, άνοιξε η πόρτα του σπιτιού, η φιγούρα νομίζω ότι γύρισε ελαφριά προς την πόρτα και μετά εξαφανίστηκε με ένα περίεργο τρόπο....δεν μπορώ να το περιγράψω, έμοιαζε μόνο με τον τρόπο που έσβηναν οι παλιές τηλεοράσεις, πολύ μαύρο και ξαφνικά τίποτα.

Ο σκύλος μου είναι εκπαιδευμένος φύλακας και πάρα πολύ άγριος. Αν ο οποιοςδήποτε περάσει κοντά από το οικόπεδο, έστω και από τον μεγάλο δρόμο, γαυβγίζει και επιτίθεται και έτσι αποκλείω την ύπαρξη ανθρώπινου στοιχείου πίσω από αυτό το παράξενο συμβάν. Παρόλο που μόνο που γράφω για αυτό τα χέρια μου τρέμουν και οι τρίχες μου είναι κάγκελο, θα ήθελα να ξανασυναντήσω αυτό το... κάτι και να καταλάβω γιατί.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EzekielTheRaven : 02-06-06 στις 17:00
Απάντηση με παράθεση
  #216  
Παλιά 13-10-06, 12:24
Skia Ο χρήστης Skia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή

Ο σκιώδης εισβολεας μου εχει γινει εφιάλτης τον συναντησα πρώτη γορα πριν 1 χρόνο απο τότε δεν εχω ξανακλήσει μάτι Help!!!! όποιος γνωρίζει πως μπορώ να τον αντιμετοπίσω ας βοηθήσει...Καποιος μου είπε οτι ο jonathan bright εχει γράψει ενα βιβλίο σχετικό με την σκιά αλλα δεν το βρίσκω πουθενά..........
Απάντηση με παράθεση
  #217  
Παλιά 14-10-06, 09:11
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Σκιά, από όσο γνωρίζω, ο Jonathan δεν έχει ακόμα εκδόσει το βιβλίο του, αλλά πιστεύω κι ελπίζω πως θα το κάνει σύντομα. Από κει και πέρα, έχουμε αναλύσει αρκετά το θέμα της Σκιάς, οπότε ανατρέχοντας σε προηγούμενες δημοσιεύσεις, θα δεις τι "δραστικά" μέτρα προτείνουν οι υπόλοιποι φίλοι χρήστες και μπορείς να δοκιμάσεις κάποιο από αυτά. Αν είσαι θρησκευόμενο άτομο, φαίνεται πως η προσευχή έχει αποτελέσματα, εγώ χρησιμοποιούσα μια από τις θεωρούμενες ως "ισχυρότερες" επικλήσεις στην Παναγία και σιγά σιγά, με επιμονή και κόπο αλλά και χωρίς φόβο από ένα σημείο και μετά, τα φαινόμενα αποχώρησαν κι ένιωσα δυνατότερος.
Νομίζω πως το σημαντικότερο πράγμα είναι να προσπαθήσεις να αποβάλεις το φόβο σου, να μη δείξεις πως δεν έχεις το επάνω χέρι. Οραματίσου τον εαυτό σου πως βρίσκεται μέσα σε ένα φωτεινό κέλυφος, μέσα στο οποίο δεν μπορεί τίποτα κακό να εισέλθει. Κάνε το αυτό πριν σε πάρει ο ύπνος και με τον καιρό θα έχει αποτέλεσμα...
Απάντηση με παράθεση
  #218  
Παλιά 14-10-06, 10:47
Skia Ο χρήστης Skia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή

Thanks διάβασα όλα τα προηγούμενα post και έμαθα πολλά που δεν ήξερα για την σκιά.Ελπίζω και εγω να εκδοθεί σύντομα το βιβλίο γιατι είναι πραγματικά ενα πολύ ενδιαφέρον θέμα και στο internet οι περισότερες σελίδες δήνουν την εξήγηση του sleep paralysis.
Απάντηση με παράθεση
  #219  
Παλιά 11-01-07, 22:34
Ματριξοπουλος Ο χρήστης Ματριξοπουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 11-01-2007
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή

Επεσα τυχαια σε αυτο το θεμα ψαχνοντας κατι ασχετο στο google πριν απο δυο ημερες. Μεσα σε αυτες τις δυο ημερες διαβασα και τις 22 σελιδες και θυμηθηκα πραγματα που εχουν χρονια να με απασχολησουν. Σημερα γραφτηκα και ειπα να βαλω ενα ψευδωνυμο που να ταιριαζει καπως στο κλιμα εδω περα.


Λοιπον μικρος, καπου 4 χρονων ειχα δει ενα ψηλο ογκωδη αντρα και ενω ειχε σκοταδι στο δωματιο αυτος ηταν κατα καποιο τροπο πιο μαυρος. Τα μονα χαρακτηριστικα που ξεχωριζαν ηταν τα κατακοκκινα ματια (το ζωηρο κοκκινο χρωμα του αιματος λες και καποιος του ειχε μπηξει κατι αιχμηρο στα ματια και του τα εβγαλε και στη θεση τους εμεινε μονο αιμα) του και κοκκινα χειλη του, ολος ο υπολοιπος ηταν μια μαυριλα, μια μαυρη σιλουετα χωρις χαρακτηριστικα. Αμεσως εσπευσα να αγκαλιασω τη μητερα μου με την οποια κοιμομουν μαζι και χωθηκα κατω απο την κουβερτα. Χρονια μετα που θυμηθηκα το περιστατικο και το ειπα στη μητερα μου, μου ειπε πως τις το ειχα πει και τοτε. Εγω δεν ειχα αναμνηση αυτου του γεγονοτος ουτε εχω.

Στην εφηβεια (γυμνασιο) αισθανομουν κατι βαρυ να καθεται πανω στα σκεπασματα μου και αισθανομουν πως κατι, καποιο αυλο φαντασμα ηταν υπαιτιο παρολο που δεν πιστευα σε τετοια τοτε καθολου. Παγωνα απο το φοβο μου και καθομουν ακινητος κατω απο τα σκεπασματα χωρις να αναπνεω μεχρι να φυγει αυτη η παρουσια. Αυτο γινοταν συχνα. Αφου το σκεφτηκα θεωρησα πως ηταν μια φοβια που εκφραζοταν με αυτον τον τροπο και επρεπε να τη νικησω και ετσι δοκιμασα να μετακινησω την κουβερτα την επομενη φορα που με πλακωσε αυτο το βαρος για να δω αν υπηρχε οντως κατι. Με εκπληξη διαπιστωσα πως δεν μπορουσα να κουνηθω,σχεδον δεν το πιστευα. Μετα απο αρκετες φορες και πολλη προσπαθεια (ουτε γυμναστηριο να πηγαινα και να σηκωνα βαρη ) καταφερα να μετακινησω τα χερια μου και να σηκωσω την κουβερτα για να δω ενα τιποτα! Τις επομενες φορες εγινε παλι το ιδιο μεχρι που τελικα σταματησε το φαινομενο. Να σημειωσω πως τοτε ειχα ανοιξει μια κουβεντα για το θεμα με φιλους μου και ηταν και αλλοι που παγωναν και δεν μπορουσαν να κουνηθουν στον υπνο τους και το θεωρουσαν απλα ως εφιαλτη.

Και στις δυο προηγουμενες περιπτωσεις που περιγραφω ειμουν ξυπνιος αλλα παρολα αυτα δεν εδωσα σημασια στο φαινομενο και το ξεχασα πολυ γρηγορα. Οταν ομως ειδα μια γρια σε ηλικια 19-20 χρονων το φαινομενο δεν μου περασε και τοσο απαρατηρητο.. Τη γρια την ειδα τεσσερις φορες, τις δυο στην Ελλαδα και τις αλλες δυο στο εξωτερικο σε διαστημα μερικων μηνων (7-8 χωρις να ειμαι απολυτος). Ηταν ψηλη καπου ενα 1.70 με 1.75 και λεπτη και φορουσε τα ρουχα που φοραει μια τυπικη γιαγια σε ενα χωριο μαζι με τσεμπερι η κουκουλα δεν ειμαι σιγουρος. Ηταν γριζα στο χρωμα η ολη παρουσια και δε θυμαμαι μυτες στοματα η κατι τετοιο αλλα θυμαμαι τα ματια της:Ηταν γκριζα με κατι ασπρα σημεια μεσα τους και θυμαμαι που μου εκανε εντυπωση το ποσο παγερη ηταν. Κυριολεκτικα απουσιαζαν τα συναισθηματα απο τη μορφη αυτη. Ουτε μισος, ουτε κακια. Τιποτα εντελως. Με κοιτουσε τελειως παγωμενα και μου εκανε τοση εντυπωση αυτο ωστε να το σημειωσω στο μυαλο μου. Επισης ηταν ελαφρα καμπουριασμενη και εγερνε προς τα εμενα και ολες τις φορες που την ειδα ξυπνησα στη μεση του υπνου μου και την ειδα να στεκεται διπλα στο κρεβατι μου, σε αποσταση ουτε πεντε εκατοστων απο αυτο εκει που ειναι τα ποδια μου, στην αντιθετη μερια απο το κεφαλι μου δηλαδη. Μπορει καποιος να μου το εξηγησει αυτο; Tην πρωτη φορα απλα την κοιτουσα μεχρι που χαθηκε σε μισο λεπτο περιπου, τις δυο επομενες φορες ουρλιαξα δυνατα απο την τρομαρα μου γιατι δεν ειμαι και τοσο συνηθισμενος στο να με ξυπναει μια παγερη ψιλολιγνη γρια στη μεση του υπνου μου, και την τεταρτη φορα μαζι με το ουρλιαχτο αρχισα να την κλωτσαω. Τα ποδια μου βρηκαν αερα αλλα παντως απο εκεινη τη φορα δεν ξαναφανηκε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ματριξοπουλος : 11-01-07 στις 22:35
Απάντηση με παράθεση
  #220  
Παλιά 11-01-07, 22:48
Ματριξοπουλος Ο χρήστης Ματριξοπουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 11-01-2007
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή

Μετα απο την αναγνωση των 22 σελιδων επανηλθε στη μνημη μου εκεινη η εφηβικη φοβια για το βαρος που με πλακωνε και χθες το βραδυ, μεταξυ υπνου και ξυπνιου, ενιωσα κατι να με πλακωνει και προσπαθησα να κουνηθω και αφου δεν μπορεσα, με επιασαν τα νευρα μου και αμεσως ξυπνησα και τιναχτηκα ορθιος στο κρεβατι μου. Παντως ξυπνιος εντελως οπως πριν απο χρονια δεν ειμουν, μαλλον κοιμομουν, οποτε μπορει να ονειρευτικα απλα μια παλια αναμνηση επιρρεασμενος απο αυτα που διαβασα.

Αυτο που εχω να ρωτησω το Jonathan Bright ειναι μηπως θα καλεσει δαιμονια με το βιβλιο του σε ατομα τα οποια δεν ειχαν σχεση με το φαινομενο αυτο πριν το διαβασουν. Μηπως επισης θα στειλει και μερικους στους ψυχιατρους οι οποιοι θα τους παστωσουν με φαρμακα; Εχει σκεφτει τις αρνητικες επιπτωσεις ενος τετοιου βιβλιου; Ποιες ειναι αυτες; Πως τις αντιμετωπιζει; Επισης πριν απο ενα χρονο και κατι μηνες ελεγες Jonathan πως το βιβλιο ηταν σχεδον ετοιμο. Εχει εκδοθει; Παρολο που θα με φοβησει 100% η αναγνωση του, δεν θα αντισταθω στην περιεργεια μου, και αν ερθει μετα καμια σκια το πολυ πολυ να με βοηθησει να ψυχαναλυσω τους φοβους μου καλυτερα.

Κλεινοντας, δε μου διεφυγαν οι ομοιoτητες των εμπειρων μου με αυτες των υπολοιπων, αν εξαιρεσουμε τον αντρα με τα "ματωμενα ματια".

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ματριξοπουλος : 11-01-07 στις 23:00
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.