Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #13  
Παλιά 17-08-16, 09:50
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Watercat Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχως οχι δεν εχω φωτο απο εκεινο το βραδυ γιατι δεν πιστεψα & εγω η ιδια αυτο που εβλεπα μεταξυ υπνου & ξυπνιου ωστε να παρω σοβαρα την θεαση αυτη, μεχρι που μετα απο λιγες μερες μου το ανεφερε 1ος αλλος απο την περιοχη & οχι εγω σε αλλον... Ετσι απαντησα γι αυτο που ειδα & εγω μετα.Τελος παντων, το θεμα ειναι πως η ΝΑΣΑ εχει διαψευσει κι άλλα στο παρελθον, περι ufos & μαλιστα οι ιδιοι οι αστροναυτες της πηραν πισω τα ψεματα που ειχαν πει τοτε μετα απο πολλα χρονια & παραδεχτηκαν οτι οντως ειδαν κατι & τους ειπαν να το αποκρυψουν. Δεν βγαζεις ακρη... Απλα μια σκεψη εξεφρασα, δεν ειναι ουτε για γελια, ουτε για κλαματα αφου δεν υπαρχουν οπως λετε ολοι εδω χειροπιαστες αποδειξεις... Τωρα αν ολοι αυτοι που καταγραφουν διπλη ανατολη & δυση βλεπουν άλλα φαινομενα απο αυτο του Nibiru (ππως λεει ενας αλλος πιο κατω) δεν το ξερω, αυτο που ξερω ειναι οτι η κυβερνηση δεν εχει κανεναν λογο να αποκαλυψει κατι αν αυτο συμβαινει, το αντιθετο μαλιστα, αφου ολοι θα εξεγειρονταν & θα επικρατουσε χαος, που θα εμποδιζε τα οποια σχεδια τους σε σχεση με τα καταφυγια που φτιαχνουν κατω απο τη γη. Παρεπιπτοντως, τους τελευταιους μηνες, στρατιωτικες πηγες λενε οτι ο στρατος κανει ασκησεις αντιμετωπισης αστεροειδους, που μεχρι τωρα μονο στα χαρτια εμεναν, προετοιμαζουν γευματα εκτακτης αναγκης σε ειδικες συσκευασιες που αντεχουν & πυρηνικη καταστροφη κλπ... Ψαξτε το λιγο, δεν ειναι περιεργες αυτες οι κινησεις; Η αποδειξη πιστευω για το αν ολα αυτα αληθευουν θα ειναι οτι ο Ομπαμα θα μπλοκαρει τις εκλογες του Νοεμβριου λογω στρατιωτικου νομου που θα επιβαλει, ισως & με αναληθη αιτια. Αν γινει αυτο ως τοτε, κατι συμβαινει. Μακαρι να ειναι ολα αυτα οπως τα λετε ολοι εδω & να ειμαι εγω λαθος. Παντως, πιο γελοιοι υποψηφιοι για τις ΗΠΑ δεν εχουν κανα υπαρξει ως τωρα, σαν φαρσοκωμωδια μοιαζει ολη η προεκλογικη περιοδος με Trump & Hillary, σαν να μην εχει σημασια ποιος θα βγει 😋
Κοίτα,όσον αφορά τη νάσα συμφωνώ ότι αποκρύπτει σοβαρά στοιχεία αλλά δν ξέρω αν είμαστε έτοιμοι να τα διαχειριστούμε.Για αυτό που είδες μπορεί να πρόκειται απλά για οφθαλμαπάτη,καθώς το φως μπορεί να πάρει διάφορα χρώματα(που πολλές φορές είναι τελείως διαφορετικά από αυτά που βλέπουμε)

Τέλος,χωρίς να θέλω να καταστροφολογήσω,κατι μεγάλο φένεται να έρχεται αυτή τη χρονιά,ειδικά με το θέμα της Συρίας.Όσον αφορά τις ΗΠΑ προτιμώ 100% τον ομπάμα.Είναι ο πιο ήπιων τόνων και μετρημένος πρόεδρος των ΗΠΑ που έχουμε δει.Σε καμιά περίπτωση δεν μπορεί να κυβερνήσει ο Τράμπ που λέει ότι του κατεβαίνει και ουτε και η Χίλαρυ(αν και στην ουσία ο άντρας της θα κυβερνα)

May the Force be with us...
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.