Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 07-07-09, 10:30
zodiac Ο χρήστης zodiac δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-07-2009
Περιοχή: κόρινθος
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή τρομακτικη εμπειρια

''Θα ηθελα να μιλησω για μια απιστευτη εμπειρια που εζησα,οταν ημουν πολυ μικρος,περιπου 9-10 χρονων...Βρισκομουν στο δωματιο μου με τα 2 αδερφια μου,ηταν βραδυ και ειχαν ηδη κοιμηθει...Εμενα δεν με ειχε παρει ο υπνος ακομα...Εκεινη τη στιγμη λοιπον και καθως ημουν μισοσκεπασμενος κατω απο το σεντονι μου,ακουγεται ενα δυνατο βοητο...σαν σεισμος και μετα κατι σαν μια δυνατη εκρηξη...εξω απο το μπαλκονι μου που ανοιξε η μπαλκονοπορτα και το παραθυρο...Συγκεκριμενα θυμαμαι και την κουρτινα να πεταγεται...Τοτε εγω κουκουλωθηκα κατω απο το σεντονι,δεν εβγαζα μιλια,δεν κουνιομουν,ειχα παγωσει απο το φοβο μου...γιατι νομιζα οτι οποιος και να ηταν θα με καταλαβαινε και θα μου εκανε κακο...Τελικα αφου περασε κανενα τεταρτο...ολα σταματησαν τοσο γρηγορα,οσο ξεκινησαν...τοτε σταματησε και το βοητο και η μπαλκονοπορτα και το παραθηρο κλειδωθηκαν μονα τους...Πραγματικα ειχα ανατριχιασει,αλλα ενιωσα και ανακουφιση που ολα ειχαν τελειωσει...Την επομενη μερα ρωτησα τα αδερφια μου,ομως δεν ειχαν καταλαβει τιποτα...''
__________________
''Κάθε προσθήκη γνώσης,είναι προσθήκη δύναμης''
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.