Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 23-06-05, 21:59
Το avatar του χρήστη epimytheas
epimytheas Ο χρήστης epimytheas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-02-2004
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 466
Προεπιλογή

Νομίζω πως θα πρέπει να είστε προσεκτικότεροι όχι μόνο στις εκφράσεις σας, αλλά και στην ανάγνωση σας.
Διάβασες καθόλου όσα έγραψα Voel ή διάβασες μόνο του κακό(βουλο)υ Βριλ;
Μίλησα εγώ για μονομαχίες; Είπα εγώ τίποτα για ξίφη και πιστολέτα όπως λέει ο Βριλ; Δηλάδή έλεος, αλλά δεν μπορώ πλέον να ανεχτώ άλλη διαστρέβλωση των λεγόμενων μου.
Έχουμε γνωριστεί από κοντά Voel, πάλι καλά που αυτό το θυμάσαι τουλάχιστον.
Και δεν απείλησα σε καμία περίπτωση. Μην λέμε ότι θέλουμε, δεν ξέρω αν διαστρεβλώνεις τα λεγόμενα μου με πρόθεση, ελπίζω να μην συμβαίνει αυτό. Ευτυχώς όμως που υπάρχουν ακόμη εδώ τα κείμενα μου, οπότε ο καθένας μπορεί να τα ελέγξει και να διαπιστώσει του λόγου του αληθές.
Αυτά.


__________________
In circles, in circles we spin, neverending beginning the end...

Ιδρυτικό Μέλος της Κοινότητας Αναζήτησης Ιονίων Νήσων (Κ.Α.Ι.Ν.)
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 23-06-05, 22:35
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Λιγες ωρες πριν αναχωρησω για την Τουρκια μπορω να πω πως το ποστ της galadriel ηταν ολα τα λεφτα Δυστυχως αγαπητη μου οταν εισαι εξω απο τα νερα σου και δεν νοιωθεις στο περιβαλλον σου την αναγνωριση σου ως "γκουρου" καταφευγεις στην τακτικη του "πουλαω τρελα"...Το γεγονος αυτο μπορει να εκληφθει απο ακρως διασκεδαστικο εως και ακρως εκνευριστικο.
Προς Voel, φυσικα και δε θα σε μισησω για τον "υγιη σκεπτικισμο, και την προσπαθεια για αντικειμενικοτητα και επιστημονικη, ορθολογικη προσεγγιση των πραγματων".Αλλωστε με τον εν λογω γκουρου δεν εχουμε ανταλλαξει ποτε αποψεις επι θεματων του παραδοξου...Μιλουσα μονο για τις ειρωνιες και τις επιθεσεις που εκανε αυτος και η παρεα του στην Πυθεας.

Καληνυχτα σας και καλο μας ταξιδι!
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 23-06-05, 23:43
Το avatar του χρήστη Vril
Vril Ο χρήστης Vril δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-06-2005
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Κάντε το εξής απλό.
Ξεχωρίστε τι είπαν άλλοι με αυτό που λέω εγώ. Κανένας δεν είπε ποτέ οτι μιλάει ο ένας ή ο άλλος για τον λογαριασμό όλων. Από την αρχή διαυκρινήσαμε, εμείς - και μην λέτε "γκουρού", ρίχνετε άδικα λάδι στη φωτιά- οτι ο καθένας θα μιλαει για τον εαυτό του.
Εμείς από την αρχή ξεκαθαρίσαμε οτι έχουμε κάποιες κοινές απόψεις, αλλά δεν είμαστε ομάδα. Ομοσπονδία, 'ισως...

Μετά, ξεκαθαρίστε το εξής. Εγώ προσωπικά δεν έχω τίποτα να χωρίσω από τον Βασίλη Σάιτ ή την ομάδα Πυθέας. Αν γράφουν κάτι, με το οποίο εγώ δε συμφωνώ, μποπούμε να το "βρούμε" με απλούς τρόπους, κρατώντας και ολους τους κανόνες αυτού ή όποιου άλλου φόρουμ χρησιμοποιούμε.
Συμφωνώ ότι κάποια πράγματα που ειπώθηκαν ήταν αρκετά φάουλ, αλλά δεν θα συνεχίσω με καταμέτρηση των πόντων.

Συνεχίστε αυτή την καλή πορεία αποσαφήνησης και πέστε το εξής απλό. Εμφανίζομαι εγώ -ο κακός Βρίλ- και αναζητώ έναν διάλογο με την ομάδα Πυθέας -και όχι με την Παραμυθέας, με την οποια στην παργματικότητα δεν έχετε καμία σχέση.
Μιλάω, δηλ. γράφω, χωρίς να χρησιμοποιήσω κανένα διακοσμητικό ή επιτιμητικό επίθετο. Το βλέπετε αυτό ?
Σε κάποια πόστ διαβάζω κάποια υπονοούμενα ή ανοιχτες προκήσεις. Παρόλα αυτά, δεν χρησιμοποιώ κανένα αντίστοιχο επιτημητικό.
Το "παληκάρι από την Κέρκυρα" δεν είναι ούτε επιτιμητικό ούτε χλευαστικό. Το παληκαρι είναι από την Κέρκυρα, και καλα κάνει. Τίποτα παραπέρα. Τίποτε απολύτως. Ο.Κ. Βασίλη ?

Σχετικά με τη "μονομαχία". Ναι, το είπα, ρητορικά, για να σπάσω τον πάγο. Υπάρχει ενας φοβερός πάγος ανάμεσα σε εμένα και τον Επιμυθέα. Γιατί ? Εμ, έλα ντε. Εντάξει, κάπου τον πείραξα, κάπου με πέιραξε, αλλά αλήθεια Βασίλη, πιστεύεις οτι εγώ είμαι εντελώς λάθος και εσύ παντελώς σωστός ???

Ας πούμε, οτι εγώ γράφω για τις περιπέτειες την ομάδας Παραμυθέας και την Κατερινούλα, οι οποίοι στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν. Δεν υπάρχουν, γιατί αναφέρομαι σε κάποιους, που εγώ τους δημιούργησα. Αλλά ας πούμε, οτι εσείς οι κάποιοι, πιστεύετεαι οτι αναφέρομαι σε εσάς, και θέλετε σώνει και καλά να πείσετε εαυτούς και άλλους, οτι εσείς είστε οι τρία αστέρια που επικαλούμαι. Δε νομίζετε οτι είναι σκέτο αυτο-γκόλ αυτό που κάνετε ?
Να το πώ με μια παραβολή. Είμαι σε ένα γήπεδο, γεμάτο με 50.000 κόσμο. Και φωνάζω "είναι κανένας μα*****κας εδώ ? Και σηκώνονται τρείς και λένε "έλα, μας φώναξες, τι μας θές ?"
Μη φοράτε άδικα και χωρίς σοβαρό λόγο "ρούχα" που δε σας ράφτηκαν !

Σχετικά με τις απειλες του Βασίλη. Ας πούμε οτι θίχτηκε το εγώ του, επειδή έγραψα κάτι στο οποίο δεν ανάφερα κάν το όνομά του, Τι θα κάνει ? ?Θα πάει στον εισαγγελέα, να καταγγείλει τον "κακό Βρίλ", επειδή του έστησε μια καλή παγίδα, στη οποία έπεσε μέσα ? Θα πάρει παράσημο ο "κακός Βρίλ" ... ! Το έχετε δεί και έτσι ?
Ενώ αντίστροφα, εγώ τι βλέπω ? Για δέστε το και έτσι !

Δέστε τα πράγματα λιγο πιο νηφάλια και λιγο πιο ωμά. Θα γλιτώσετε παρα πολύ χρόνο από να σπαταλιέστε στα ίδια και στα ίδια...
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 23-06-05, 23:53
Το avatar του χρήστη Voel
Voel Ο χρήστης Voel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-07-2004
Περιοχή: Queensland, Australia
Μηνύματα: 1.008
Προεπιλογή

Βριλ, ασχετο, αλλα εσεις τελικα ποιοι ειστε, γιατι δεν εχω καταλβει ακομα. Καποια σπηλαιολογικη ομαδα, ισως;
__________________
"And you shall know the truth, and the truth shall make you free."
"καὶ γνώσεσθε τὴν ἀλήθειαν καὶ ἡ ἀλήθεια ἐλευθερώσει ὑμᾶς."
John 8:32
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 24-06-05, 06:37
Το avatar του χρήστη galadriel
galadriel Ο χρήστης galadriel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2004
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

Κάκιστε
σε καλό δρόμο είσαι
αυτό το Παραμυθέας να έκοβες και είμαι σίγουρη πως τα πράγματα θα άρχιζαν να εξομαλύνονται χαρακτηριστικά...
όσο για την μονομαχία... κρίμα, δεν θα γίνει τελικά? και είχα αρχίσει να δέχομαι στοιχήματα...

γνωρίζω πως είσαι υπέρμαχος της λογικής των πραγμάτων, αλλά μην κάνεις λογικά άλματα.... τότε είναι σοφιστεία και όχι λογική...

Α! να και ο φίλτατος!
ο "φέρων την αποστολή"... που ήσουν αγαπητέ? δεν είδες ότι έχει ανοίξει το φόρουμ τόσο καιρό?

"άσχετο"...

αλήθεια, ποιανών ή ποιού την "αποστολή" φέρεις?

Galadriel

Υ.Γ.1 είχα και μία απορία αν τις τελίτσες τις αγοράζεις χονδρική, αλλά μάλλον "μορφοποιούνται" κάτωθεν....
Υ.Γ.2 όσο για τα στέφανα... να τα θεωρείς τελιωμένη υπόθεση... (και keep in mind ότι είμαι ορθογράφος και ακριβής στις εκφράσεις μου)
__________________
Πολλές φορές το Φως
είναι πιο απειλητικό
από το σκοτάδι...
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 24-06-05, 09:55
Το avatar του χρήστη Vril
Vril Ο χρήστης Vril δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-06-2005
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από galadriel
Κάκιστε
σε καλό δρόμο είσαι
αυτό το Παραμυθέας να έκοβες και είμαι σίγουρη πως τα πράγματα θα άρχιζαν να εξομαλύνονται χαρακτηριστικά...
Κοίταξε αγαπητή,

το Παραμυθέας μοιάζει πολύ με το Επιμυθέας, αλλά άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Βλέπω οτι ο φίλος μας ο Βασίλης έχει σταναχωρηθεί πάρα πολύ γιατί πιθανών να πιστεύει οτι κάποιοι μπορεί να μπερδευτούν με τα δύο αυτά ονόματα. Μετά, εγώ νομίζω οτι σταναχωριέται άδικα και άδικα με λέει κακόβουλο, και φοβάμαι οτι άθελά του με αυτούς τους χαρακτηρισμούς του μπρορεί κάποιος να το "δεί" οτι σπιλώνει ... το δικό μου το όνομα.
Γιατί άλλο να λέω εγώ για μένα π.χ. οτι είμαι στραβός και αλλοίθωρος, και άλλο να το πεί αυτό άλλος για μένα. Μετά, ο Βασίλης είναι μέλος την Ομάδας που διαχειρίζεται το φόρουμ, και κάποιες τέτοιες εκφράσεις μπορεί ίσως να παρερμηνευτούν και να έχουμε άλλα παρατράγουδα.

Λοιπόν Βασίλη, λυπάμαι αν σε σταναχώρησα, αλλά νομίζω οτι δεν έχεις δίκιο και πραγματικά ο καθένας μπορεί να δεί οτι τα κείμενά μου αναφέρονται σε φανταστικά πρόσωπα, αλλά έχεις δίκιο, επειδή τα ονόματα μοιάζουν, καλό θα ήταν να το σταματήσω εδώ. Από την άλλη σκέφτομαι, επειδή είμαι όντως κακός κειμενογράφος, μια που διαπίστωσα οτι λίγοι καταλαβαίνουν τι γράφω, να αλλάξω λίγο το αντικείμενο στο οποίο γράφω.


Θα παρακαλέσω το φίλο που είπε πιο πάνω τη Σπηλιά "κωλοσπηλιά" να το πάρει πίσω, μια που απ ότι γνωρίζω, το μέρος έχει κυρηχτεί με απόφαση του Προέδρου της Δημοκρατίας Αρχαιολογικός Χώρος, κάπου υπάρχει και η σχετική δημοσίευση στο ΦΕΚ (Φύλλο Εφημερίδος Κυβέρνησης) και να τον παρακαλέσω να εκφράζεται με πιο πολύ σεβασμό στο μέρος που γέννησε τον Παρθενώνα της Ακρόπολης. Τη μεγάλη σημασία του μέρους την έχουν αναγνωρίσει και την εποπτεία του μέρους μοιράζονται η Εφορία Βυζαντινών Μνημείων για τα Εκλησσάκια και η Εφορία Αρχαιοτήτων για τη Σπηλιά.
Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία πρέπει να ζητηθεί άδεια από την Εφορία πρίν μπεί κανείς στη σπηλιά ή στα εκλησσάκια, γιατί μπορεί όποιος το ξεχάσει να έχει ... παρατράγουδα.
Εξάλλου, ειδικά για τη φωτογράφηση και την περεταίρω εκμετάλλευση φωτογραφιών πρέπει να έχει κανείς ειδική άδεια, και απ ότι ξέρω είναι αρκετά αλμυρή και οι κρατικοί φορείς το κυνηγάνε το ζήτημα. Δες π.χ. στο βιβλίο του γνωστού συγραφέα-εξερευνητή κ. Ιωάννη Γιαννόπουλου "Μυστική Ακρόπολη", όπου ο συγραφέας έχει απεικονίσει αντίγραφο της ειδικής άδειας που του δόθηκε έναντι μεγάλου χρηματικού ποσού για να φωτογραφίσει και να δημοσιεύσει τις φωτογραφίες από τα μικρά σπήλαια που βρίσκονται κάτω από την Ακρόπολη.
Λοιπόν φίλε μου, φαντάζομαι τι ήθελες να πείς, αλλά σε παρακαλώ πολύ να σκεφτείς οτι μιλάς σε δημόσιο φόρουμ και πρέπει να προσέχεις λίγο τι λές.

Σε ευχαριστώ για την κατανόηση !

ο κακός Βρίλ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vril : 24-06-05 στις 09:59
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 24-06-05, 10:04
Το avatar του χρήστη Vril
Vril Ο χρήστης Vril δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-06-2005
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Voel
Βριλ, ασχετο, αλλα εσεις τελικα ποιοι ειστε, γιατι δεν εχω καταλβει ακομα. Καποια σπηλαιολογικη ομαδα, ισως;
Εγώ είμαι σε κάποια σπηλαιολογική ομάδα, που όμως δεν έχει καμία σχέση με το αντικείμενο εδώ.

Οι "εμείς" που λέμε, είμαστε μια παρέα από κάποια άτομα, με αρκετά διαφορετικούς χαρακτήρες και ιδιότητες, πλήν όμως μας αρέσει η φύση και η περιήγηση στην Πεντέλη.

Έτυχε και διαβάσαμε στο περιοδικό Μύστερυ ένα άρθρο που είχε γράψει ο φίλτατος Βασίλης Σάιτ για την Πεντέλη και εκφράσαμε ο καθένας για λογαριασμό του κάποιες αντιρήσεις σχετικά με αυτά που έγραψε. Ελευθερία λόγου έχουμε, σε αυτή τη χώρα ισχύει οτι μπορείς να πείς και δημόσια την άποψή σου οτι συμφωνείς ή δεν συμφωνείς με κάτι, αρκεί να τηρήσεις κάποια προσχήματα, όπως π.χ. να μη βρίσεις το άλλον, ξερωγώ να τον πείς κάτι που να τον θίγει.

Αυτοί οι "γκουρού" που ειπώθηκε πιθανών να απευθύνεται σε εμάς, για΄τι μεν ειπώθηκε αλλά δεν είπαν ακριβώς οτι εννούμε εσένα (εμένα) ή λ.χ. τον Γιάννη, τον Τάσο π.χ. ή ξέρω γώ κάποιον άλλον. Εκτώς αν μου διέφυγε εμένα, όπως διάβαζα τα τόπικ. Πάντως, εγώ και κάποιοι φίλοι και γνωστοί μου δεν είμαστε ομάδα, με την έννοια φορέας, σωματείο, ομάδα με καταστατικό. Στην ουσία είμαστε απλοί ιδιώτες. Και κατα βάθος ισχύουν κάποιοι πιο απλοί νόμοι για μάς, ειδικά όταν συναντιώμαστε κάπου έξω. Δεν πάμε δηλ. σαν ομάδα.

Τέλος πάντων.
Άν διαβάσεις και προσεχτικά το τόπικ, θα καταλάβεις πως εξελίχτηκε μια μεγάλη παρεξήγηση μεταξύ κάποιων συμμετέχόντων σε αυτό το φόρουμ, τότε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vril : 24-06-05 στις 10:10
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 24-06-05, 10:48
Το avatar του χρήστη galadriel
galadriel Ο χρήστης galadriel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2004
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

τς τς τς...

πολύ στεναχώρια έπεσε κάκιστε και θα φέρω τίποτα χαρτομάντηλα...

επέτρεψε μου, να πιστεύω πως ουδείς στεναχωριέται στην παρούσα φάση...
εκτός ίσως από μένα... που βλέπω να διαιωνίζεται κάτι εντελώς άχρηστο...

στεναχωριέμαι επίσης, που ενώ γνωρίζω πως η λογική σου κατανοεί πλήρως τι λέμε εδώ πέρα, επιτρέπεις στο συναίσθημα να την καπελώνει...

εντάξει, κι αυτό ανθρώπινο είναι...
αλλά δεν οδηγεί την συζήτηση πουθενά...
και πες μου αν κάνω λάθος στην εξής διαπίστωση...

συνεχίζεις να αναφέρεις το όνομα Π.... (με το νόημα που αυτό φέρει) δίπλα στο όνομα Ε...
πριν κάποιος διαβάσει ολόκληρο το μήνυμα σου, μου, του (whatever...)
του έχει εντυπωθεί μία σύνδεση ανάμεσα στα δύο...

και θα σου πω πως αυτό το έχω ήδη επιβεβαιώσει από άτομα που γράφουν κυρίως "εκεί" και όχι "εδώ", και η πρώτη τους κουβέντα ήταν : α... γράφεις εκεί που γράφει και ο Π....
σε διαβεβαιώ πως πρόκειται για άτομα ιδιαίτερα σοβαρά και μετρημένα, αλλά με φυσικές και ανθρώπινες αντιδράσεις...

αυτό κάκιστε...
δεν είναι κύκλος,
δεν είναι σπείρα,
επί τόπου πηδηματάκια είναι...




Galadriel
__________________
Πολλές φορές το Φως
είναι πιο απειλητικό
από το σκοτάδι...
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 24-06-05, 11:00
Το avatar του χρήστη Vril
Vril Ο χρήστης Vril δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-06-2005
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Το οποίο τελικά σημαίνει οτι όντως με διαβάζουν κάποιοι και τους μένω με κάποια ... εντύπωση. Και αν θυμάμαι και καλά, το "όνομα" δεν ήταν καν δικής μου ... προελεύσεως ! Για ψάξτε το λίγο !

...

Λέω, μήπως τελικά συνεισφέρω και στην κίνηση των τοπικ ?

Πάμε ένα βήμα παρακάτω.

Ήρθα εδώ, και χαίρομαι που η πρώτη κουβέντα ήταν "κακώς ήρθες", γιατί θυμήθηκα οτι στο άλλο φόρουμ, ποτέ και κανένας δεν μου είχε πεί ... έστω κάτι.

Άρα το "κακώς ήρθες" μου ήρθε ... ευχάριστα.


Και για να επιστρέψουμε στην Πεντέλη.

Θέλω να συμμετέχω και σε αυτό το φόρουμ στα της Πεντέλης, γιατί έχω φτάσει σε ένα αδιέξοδο. Με την μέχρι τώρα ενασχόλησή μου με αυτήν είδα κάποια πράγματα, κάποια άλλα δεν τα είδα, έχω κατασταλάξει κάπου, αυτό το κάπου δεν με ικανοποιεί και νοιώθω οτι στο άλλο φόρουμ γυρνάω συνέχεια στους ίδιους κύκλους.

Νέα άτομα, νέες αντιλήψεις και νέες γνωριμίες πιθανών να με βγάλουν από αυτό το γύρω-γύρω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vril : 24-06-05 στις 11:09
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 24-06-05, 11:09
Το avatar του χρήστη Λύδια
Λύδια Ο χρήστης Λύδια δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-03-2004
Περιοχή: Μία Θεσσαλονίκη...μία Αθήνα
Μηνύματα: 274
Προεπιλογή

Η ιστορία με την Πεντέλη έχει καταντήσει αρρώστια και δηλητήριο...

Βριλ αγαπητέ μου, δεν σας άρεσε το άρθρο του Επιμυθέα; Καλά έκανε και δεν σας άρεσε...γούστα είναι αυτά....Ούτε ο Επιμυθέας ο ίδιος σας αρέσει; Και πάλι δικαίωμα σας...Και πάλι γούστα είναι αυτά...

Το να μειώνετε ένα άτομο μόνο και μόνο γιατί κατά τη δική σας άποψη, σας προκάλεσε δυσπεψία, να προβαίνεις σε χαρακτηρισμούς και να υποτιμάς την νοημοσύνη του όμως αυτό είναι ανεπίτρεπτο. Ο Επιμυθέας σαν χαρακτήρας πολύ δύσκολα μπορεί να εκτιμηθεί απο κάτι άτομα σαν εσένα...Γιατί πολύ απλά εκείνος ποτέ δεν θα έκανε αυτό που κάνεις εσύ τώρα....

Μάζεψε φίλτατε τον εξοπλισμό της μιζέριας σου και κολύμπα σε μια παραλία που αυτά που κάνεις περνάνε. Γιατί εδώ δεν πρόκειται να περάσουν. Δεν ανέχομαι απο κανέναν να μπουκάρει στο φόρουμ και να χαλάει την ψυχολογία μου και την ψυχολογία του φόρουμ αυτού, ταράζοντας την ηρεμία μας. Ξέσπασε αλλού το δηλητήριο σου. Υπάρχουν τόσες χαρές μέσα στο καλοκαιράκι.

Και σε περίπτωση που η ομαδική δυσπεψία ατόμων σαν εσένα συνεχίζεται προτείνω Maalox Plus, Simeco και λοιπά αντιόξινα, και αν τα συμπτώματα συνεχιστούν προχωράμε και σε πιο δραστικες θεραπείες με Zantac Και Losec για το έλκος!

Ε μα πια με αυτή την ιστορία....
__________________
Ψάξε, και θα βρείς...ρώτα και θα μάθεις..σκέψου..αναρωτήσου...αμφισβήτησε...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.