Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #241  
Παλιά 01-01-08, 16:39
whisp Ο χρήστης whisp δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2008
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή

Και Locus τι εννοείς όταν λες ότι "ΜΕ ΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΑΚΡΙΒΗ Τ Ο Π Ο ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ Τ Ρ Ο Π Ο ";
Απάντηση με παράθεση
  #242  
Παλιά 22-02-08, 23:45
pako Ο χρήστης pako δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-12-2007
Μηνύματα: 6
Προεπιλογή

Δεν ξέρω για ποιο πράγμα συζητάτε, εγώ πάντως είχα δει κάτι παρόμοιο, όταν ήμουν αρκετά μικρός (λιγότερο από 5). Επομένως δεν μπορώ να ξέρω αν ήταν αληθινό ή απλώς ήταν η φαντασία ενός μικρού παιδιού. Ήταν πάντως πολύ χαρακτηριστικό και μου έκανε τέτοια εντύπωση, που το θυμάμαι ακόμα!

Ήμασταν στο σπίτι της γιαγιάς και περιμέναμε εκείνη τη μέρα να ρθει η θεία από τη Γερμανία με την οικογένειά της. Όταν τελικά έφτασαν και μπήκαν στο σπίτι, μπήκε μαζί τους και μία σκιά. Όλοι πήγαν στην πόρτα να υποδεχτούν τους θείους και κανείς δεν πρόσεχε τη σκιά (με είχε παραξενέψει αυτό γιατί νόμιζα ότι και οι άλλοι θα την έβλεπαν). Η σκιά με το που μπήκε πήγε κατευθείαν σε ένα δωμάτιο που ήταν πάντα σκοτεινό και δεν ξαναβγήκε από κει. Αυτό πάλι μου φάνηκε λογικό, αφού σκοτεινή ήταν κι αυτή, σκοτεινό και το δωμάτιο, ε πού αλλού θα πήγαινε..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pako : 22-02-08 στις 23:46
Απάντηση με παράθεση
  #243  
Παλιά 03-03-08, 18:23
darklord13 Ο χρήστης darklord13 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Περιοχή: MINAS MORGUL
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

ΟΡΙΣΤΕ!!!!ΝΑ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΕΒΑΛΑ!!ΤΕ-ΣΠΑ ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟPIC ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΚΙΑ/ΜΟΡΑ/ΒΡΑΧΝΑΣ(ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΗΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 5 ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΕΝΑΜΕ ΤΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΛΛΑ.Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 19 ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ.ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΠΟΙΟ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 3 ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΩ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3.30 ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ. ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ ΠΛΕΟΝ ΦΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΣΚΥΦΤΗ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΥΡΘΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ!!ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ.Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ (ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΩ)ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ.Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΓΕΛΙΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΠΤ.Η ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΟΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΑΛΛΑ ΕΠΙΑΣΕ.Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΟΣΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΕΝΑ ΞΕΒΟΥΛΩΜΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΟΧΘΗΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΓΩΣΑΝ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΗΜΟΥΝ ΞΥΠΝΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΗΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΙΝΗΣΕΩΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΚΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΛΑ ΑΝΑΨΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΤΩ ΟΡΟΦΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΛΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΚΟΜΑ 1 ΦΙΛΟ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1 ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΛΙΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!! ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΡΦΗ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΟΠΟΤΕ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.Η ΜΟΡΦΗ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2005 ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ STRANGE ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΟΥ(J.BRIGHT)ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΡΠΕΙ ΣΑΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ Γ.ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 1994 ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ 4 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΤΟΣΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ. Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΙΔΙΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΠΛΕΟΝ


Συμβουλη απο συντονιστη beetlejuice: Φιλε μου θα σε συμβουλευα να μη γραφεις με κεφαλαια ειναι πολυ κουραστικο για τον αναγνωστη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 03-03-08 στις 18:30
Απάντηση με παράθεση
  #244  
Παλιά 03-03-08, 23:10
Το avatar του χρήστη lucid
lucid Ο χρήστης lucid δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-11-2004
Μηνύματα: 220
Προεπιλογή

Πολύ ενδιαφέρουσα η ιστορία σου darklord
Δεν μου κάνει εντύπωση που την είδες ξύπνιος και εμένα 2 φιλες μου την είδαν ξύπνιες...αυτό πρεπει να ναι και πιο τρομακτικό ομολογώ...
Αυτό με τη φωνή πάντως είναι όντως κ αυτό scary...
Θυμάμαι εκεινη την περίοδο που παθαινα αστρικές προβολές την ώρα που πηγαινα να ξυπνησω μετα απο την συναντηση μου με μια οντοτητα άκουσα μια γυναικεία φωνη δυνατα στ'αυτια μου να ουρλιαζει και να λέει κατι σε μια γλωσσα πολυ περίεργη δεν είχα ιδεα τι μπορει να ηταν...κάτι σαν λατινικα να σου δωσω να καταλαβεις.
Εγω πάλι τώρα που το σκεφτομαι την είδα (τη σκια) ενω ήταν το διαστημα εκείνο που πάθαινα α.π...δηλαδη νομιζω πως συγκεκριμενα την είδα κατα τη διάρκεια που ήμουν σε αστρικλη προβολη...ναι τώρα που γυρισα και πίσω τις σελίδες το επιβεβαιωσα
Τι εννοω πως ήμουν σε αστρική προβολή θα μου πειτε τωρα...εννοω πως αν δεν εμφανιζόταν η σκια εγω θα έκανα την αιωρηση μου στο δωμάτιο ή αν δεν έκανα αιώρηση θα περιπλανιόμουν ανενόχλητη στον χώρο μου μέχρι να βρω μια άλλη οντοτητα να με τρομάξει και να ξυπνησω...αλλά με πρόλαβε η "κυρία"
Sorry που αναφέρομαι στις α.π εδω αλλά όπως βλέπετε κάτι κοινό πρέπει να παιζει...ίσως και η Σκιά μας να γίνεται αντιληπτη και στα κατώτερα επίπεδα του αστρικου πεδιου...εγώ τουλάχιστον με βαση τα συμπτωματα πιστευω πως την είδα και δεν χάρηκα και καθόλου μπορω να πω
Απάντηση με παράθεση
  #245  
Παλιά 04-03-08, 17:07
darklord13 Ο χρήστης darklord13 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Περιοχή: MINAS MORGUL
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

Σε ευχαριστω lucid και ετσι για να ξερεις η πρωτη μου εμπειρια με την σκια που λεω οτι ηταν στην ηλικια των 4 ειναι μεσα απο α.π ακουσια βεβαια η κατι τετοιο δεν ξερω πως αλλιως να το περιγραψω (ας το πουμε εξωσωματικη εμπειρια) και πιστεψε με ηταν πολυ τραυματικη εμπειρια για 1 μικρο παιδακι.Αλλα
οπως λενε Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο!!!!!beetlejuice sry εχεις απολυτο δικιο αλλα οι παλιες κακες συνηθειες βλεπεις. θα προσπαθησω να μην το ξανακανω!
Απάντηση με παράθεση
  #246  
Παλιά 04-03-08, 21:05
Το avatar του χρήστη schooligan
schooligan Ο χρήστης schooligan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-02-2006
Περιοχή: Stin Xwra tou Pote
Μηνύματα: 549
Προεπιλογή

Παράθεση:
ακουσια βεβαια η κατι τετοιο δεν ξερω πως αλλιως να το περιγραψω (ας το πουμε εξωσωματικη εμπειρια)
Φιλε μου μια ερωτηση εχω μονο να κανω. Θυμασαι εαν αυτες οι εξωσωματικες εμπειριες που γινοντουσαν ακουσια..ηταν με την μορφη οραματος? Δηλαδη τι εννοω, πχ οτι καποιο ον σε επερνε καπου μαζι του, αλλα ηξερες οτι δεν ειναι απλο ονειρο, και η επιστροφη στο σωμα ηταν κατι πολυ επωδυνο καθως μερικες φορες ενιωθες να πεθαινεις απο ασφυξια κλπ?
Απάντηση με παράθεση
  #247  
Παλιά 05-03-08, 09:10
darklord13 Ο χρήστης darklord13 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Περιοχή: MINAS MORGUL
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

schooligan η αληθεια ειναι οτι δεν θυμαμαι πολλες λεπτομερειες οπως ειπα.θα σου πω οτι ακριβως θυμαμαι αν ειναι να σε βοηθησει σε κατι αλλα αμφιβαλλω.Λοιπον η αναμνηση του γεγονοτος που εχω ειναι η εξης:βλεπω οτι πεταω μεσα στο δωματιο μου βλεπω τον εαυτο μου να κοιμαται σε εμβρυακη σταση και ενα παρα πολυ μαυρο πραγμα να σερνεται προς το κρεβατι μου αυτο που θυμαμαι παρα πολυ καλα ειναι οτι ειμαι τρομοκρατημενος και οτι δεν θελω να γυρισω πισω(στο σωμα μου) μετα απο εκει αυτο που θυμαμαι ειναι οτι ξυπνησα και βρισκομουνα στην ιδια θεση με αυτη που με ειδα απο ψηλα. δυστυχως ειναι αποσπασματικα αυτα που θυμαμαι και δεν εχουνε καποια συνοχη.Υποθετω οτι ο εγκεφαλος τα εχει κανει delete αλλα υπαρχουν ακομα στον καδο με τα "αχρηστα " ετσι και αλλιως δεν αδειαζει ποτε Επισης επειδη ειδα οτι εισαι απο την neverland οταν ξαναπας δωσε χαιρετισματα στον peter pan και στην tinkerbell

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη darklord13 : 05-03-08 στις 09:13
Απάντηση με παράθεση
  #248  
Παλιά 05-03-08, 10:46
Το avatar του χρήστη schooligan
schooligan Ο χρήστης schooligan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-02-2006
Περιοχή: Stin Xwra tou Pote
Μηνύματα: 549
Προεπιλογή

Φιλε μου αρκετα ενδιαφερον ετσι οπως το λες. Λες και για πρωτη φορα ενεργοποιηθηκαν καποιες δυναμεις σου, και δεν προλαβες να το αναπτυξεις κατι ηρθε να σου επιτεθει και να σε εκμεταλευτει στο ενεργειακο τομεα..μια απλη σκεψη..

Θυμασαι μηπως οταν ξυπνησες, πως ενιωθες? Δυσφορια? Πονο? Φοβο? Ενιωθες να εχεις χασει την ανασα σου? Να προσπαθεις να ανασανεις για να μην πνηγεις?
Απάντηση με παράθεση
  #249  
Παλιά 05-03-08, 12:01
darklord13 Ο χρήστης darklord13 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Περιοχή: MINAS MORGUL
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

Οχι απλως φοβο αλλα τρομο αυτο το θυμαμαι παρα μα παρα πολυ καλα.Και επισης ενοιωθα απο οτι θυμαμαι παρα πολυ κουρασμενος.Τελικα εχουνε δικιο που λενε οτι αν αρχιζεις και τα βγαζεις απο μεσα σου με καποιο τροπο αρχιζεις και θυμασαι πραγματα που δεν πιστευες οτι θα μπορουσες ποτε ξανα.Ασε και το αλλο απο την μερα που εχω αρχισει και τα θυμαμαι αισθανομαι κατι κακο να με πολιορκει.Και πιστεψε με δεν ειμαι ατομο που φοβαται ευκολα η επηρεαζεται ψυχολογικα απο τετοιες καταστασεις
__________________
But some children from the time they are small.They look up at a blue summer sky and watch for something that never comes.Because they know.Something that was supposed to be there faded and vanished.Something that we must bring back you and i
Απάντηση με παράθεση
  #250  
Παλιά 05-03-08, 14:51
Το avatar του χρήστη lucid
lucid Ο χρήστης lucid δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-11-2004
Μηνύματα: 220
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από schooligan
Λες και για πρωτη φορά ενεργοποιήθηκαν κάποιες δυναμεις σου, και δεν προλαβες να το αναπτύξεις κατι ηρθε να σου επιτεθει και να σε εκμεταλευτεί στο ενεργειακό τομέα..
Είτε η 1η ήταν είτε η 10η schooligan πάλι την ίδια επίθεση θα δεχόταν.
Μην ξεχνάς εσύ μπαίνεις στον "κόσμο" τους όχι αυτά στον δικό σου...λογικό είναι να δεχτείς επίθεση, αρκεί φυσικά να συναντήσεις οντότητες στα κατώτερα επίπεδα που συνήθως εκεί μπαίνεις όταν κάνεις ακούσια α.π διότι είσαι αρκετά αρχάριος.
Και εσύ άμα δεις κάτι το περίεργο στον δικό σου φυσικό κόσμο θα το πλησιαζες να το "επεξεργαστείς" αν δεν υπήρχε ο φόβος...άρα ένα το κρατούμενο αυτα δεν νιώθουν φόβο (?) ούτε λογικά ξαφνιαζοντε άμα μας δουν μπροστα τους...εγώ προσωπικά δεν ξάφνιασα καμιά...αντιθέτως.
Και γνώμη μου είναι πως δεν μπορούν να σε βλάψουν πέρα από το σοκ που παθαινεις όταν τις συναντάς.

Υ.Γ καλό θα ηταν αμα συνεχισουμε να μιλαμε για αστρική προβολη περισσοτερο απ'οτι για τη σκια να συνεχίσουμε τη συζήτηση στο αντίστοιχο θέμα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.