Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 25-01-16, 18:01
Μαρια Ζ. Ο χρήστης Μαρια Ζ. δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2016
Μηνύματα: 3
Post

Γεια σας! Σχετικα με το θεμα της εξαφανησης αντικειμενων.. τι να πω..Λοιπον μια μερα συνυθησμενη ειχα ενα πραγματακι μικρο και το αφησα στο γραφειο μου παω να πιω νερο στη κουζινα μολις γυρισα δν το βρηκα εκει το εψαχνα το εψαχνα τιποτα και επειδη εγω ειμαι πολυ κακος χαρακτηρας κ θυμωνω παρα πολυ ευκολα.. κοπηκα καταλαθος επειδη κοπανησα το χερι μου καπου κοντα σε γυαλι μετα περασα απο το κρεβατι και το βρηκα ενω περαασα και απο εκει πριν και δεν ηταν εκει!!! Τι στο καλο γινεταιιιι!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 26-01-16, 22:28
Το avatar του χρήστη AVATARGR-1
AVATARGR-1 Ο χρήστης AVATARGR-1 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-12-2013
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 2.132
Προεπιλογή

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλη Μαρια Ζ. και σε μένα συμβαίνει αυτό να μην βλέπω κάποιο πράγμα αλλά
όταν ξαναβλέπω μια ματιά το δωμάτιο το βρίσκω αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν
ήταν από πρίν εκεί....

Πολλές φορές δεν τα βλέπουμε τα πράγματα που είναι μπροστά μας....

Δεν πιστεύω πως πρέπει να σε ανησυχεί αυτό....
Μην ξεχνάς και μια παροιμία που έχουμε.....
μια δεύτερη ματιά ρίξε και ίσως βρείς αυτό που ψάχνεις.....

Ευχαριστώ.
__________________
ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ....
Το αληθινό νόημα της φώτισης είναι να κοιτάς όλη τη σκοτεινιά με φωτεινά μάτια [Καζαντζάκης Νίκος]
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 28-07-16, 23:16
Simos23 Ο χρήστης Simos23 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 28-07-2016
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή

Lipon ego exo pathei kati paromio kanadio fores.afino kapio pragma kapou alla otan girizo den ine ekei psaxno allou den to brisko pao pali ekei pou to afusa kai itan sto idio simii pou to afisa alla kai merikes fores vrisko kai allou afto pou psaxno eno to ixa afisei allou
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 23-08-17, 13:15
Mariaart Ο χρήστης Mariaart δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-08-2017
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή Η εμπειρια μου

Καλημερα παιδια !!!! διαβασα αρκετες απο τις "ιστοριες" σας και πραγματικα για ακομη μια φορα μενω αναυδη !!! λοιπον θα ηθελα να μοιραστω την δικια μου ιστορια .Μια νυχτα η γιαγια μου καθως εβλεπε τηλεοραση γυρναει το κεφαλι της και βλεπει μια γυναικα ακριβως οπως βλεπουμε στις ταινιες μαυρα μακρια μαλλια (οχι οπως το ρινγκ) και με ασπρο φορεμα να την κοιταει και το επομενο πρωι εχασε τα 2 χρυσα δαχτυλιδια τις τα οποια τα ειχε βαλει στον παγκο της κουζινας (δλδ σε εμφανη μερος) για να τα καθαρισει και το πρωι δεν ηταν εκει φυσικα μας το ειπε αλλα εμεις δεν την πιστεψαμε διοτι μεγαλη γυναικα ειναι θα ξεχασε λεγαμε εμεις.Το λοιπον επειδη εγω τα μελεταω αρκετα αυτα τα πραγματα περι μεταφυσικου πιστεψα οτι κατι εχει γινει και ετσι εψαξα ολο το σπιτι το εφερα πανω κατω γιατι ειχε ξανασυβει κατι παρωμιο αλλα εκεινη την φορα ε το τηλεκοντρολ και τεσπα εψαξα σε ολα τα απιθανα σημεια του σπιτιου μιας και ζει μονη το σπιτι ειναι μικρο και τελικα το βρηκα που ομως? το βρηκα κατω απο την καρεκλα που αφηνει η γιαγια μου τα ρουχα φυσικα ειναι απιθανο να το αφησε το δαχτυλιδι(βρηκα μονο το ενα) γιατι ηταν κατω στο πατωμα και η γιαγια μου εχει κανει εγχειρηση στην μεση και ειναι απιθανο να σκυψει τοσο και ζει μονη στο σπιτι οποτε??? εσεις θα κρινεται
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 23-08-17, 15:30
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mariaart Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα παιδια !!!! διαβασα αρκετες απο τις "ιστοριες" σας και πραγματικα για ακομη μια φορα μενω αναυδη !!! λοιπον θα ηθελα να μοιραστω την δικια μου ιστορια .Μια νυχτα η γιαγια μου καθως εβλεπε τηλεοραση γυρναει το κεφαλι της και βλεπει μια γυναικα ακριβως οπως βλεπουμε στις ταινιες μαυρα μακρια μαλλια (οχι οπως το ρινγκ) και με ασπρο φορεμα να την κοιταει και το επομενο πρωι εχασε τα 2 χρυσα δαχτυλιδια τις τα οποια τα ειχε βαλει στον παγκο της κουζινας (δλδ σε εμφανη μερος) για να τα καθαρισει και το πρωι δεν ηταν εκει φυσικα μας το ειπε αλλα εμεις δεν την πιστεψαμε διοτι μεγαλη γυναικα ειναι θα ξεχασε λεγαμε εμεις.Το λοιπον επειδη εγω τα μελεταω αρκετα αυτα τα πραγματα περι μεταφυσικου πιστεψα οτι κατι εχει γινει και ετσι εψαξα ολο το σπιτι το εφερα πανω κατω γιατι ειχε ξανασυβει κατι παρωμιο αλλα εκεινη την φορα ε το τηλεκοντρολ και τεσπα εψαξα σε ολα τα απιθανα σημεια του σπιτιου μιας και ζει μονη το σπιτι ειναι μικρο και τελικα το βρηκα που ομως? το βρηκα κατω απο την καρεκλα που αφηνει η γιαγια μου τα ρουχα φυσικα ειναι απιθανο να το αφησε το δαχτυλιδι(βρηκα μονο το ενα) γιατι ηταν κατω στο πατωμα και η γιαγια μου εχει κανει εγχειρηση στην μεση και ειναι απιθανο να σκυψει τοσο και ζει μονη στο σπιτι οποτε??? εσεις θα κρινεται
Άμα δεν πήραν μετά τηλέφωνο ότι θα πεθάνετε σε εφτά μέρες δεν υπάρχει θέμα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.