Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Η κοινότητα του Μεταφυσικού > Στέκι αναζήτησης

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 16-11-09, 19:24
Το avatar του χρήστη Arrakis
Arrakis Ο χρήστης Arrakis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-01-2004
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 134
Προεπιλογή

Επιτέλους… μετά από ένα τεχνικό πρόβλημα ημερών, ενεργοποιήθηκε και πάλι ο λογαριασμός μου!!!
Αυτό που τόσες μέρες ήθελα να πω λοιπόν… είναι ένα μεγάλο ευχαριστώ
Κυριολεκτικά, ήταν μια ξεχωριστή βραδιά, ίσως από τις πιο όμορφες ομιλίες που είχα την χαρά και την τιμή να παραβρεθώ, ως ομιλητής αλλά και συμμετέχων σε ένα θεσμό που τα παιδιά της Κοινότητας του Μεταφυσικού, και φυσικά οι φίλοι από το paranormal.gr, επιδιώκουν (πολύ πετυχημένα) να εγκαθιδρύσουν.
Ευχαριστώ όλους όσους εργάστηκαν για να γίνει αυτή η βραδιά πραγματικότητα, μα πάνω από όλα, όλους εσάς που βρεθήκατε στην συντροφιά μας. Ελπίζω τα όσα κουβεντιάσαμε να έριξαν φως στους μύθους και τις παρερμηνείες για το 2012…
Σύντομα, οι σημειώσεις της ομιλίας μου θα αναρτεθούν και στο παρών ιστότοπο (υπάρχουν ήδη εδώ: http://apopheneia.blogspot.com/2009/11/2012.html), ενώ θα «σηκωθεί» ολόκληρη η ομιλία μαγνητοσκοπημένη, ικανοποιώντας έτσι την επιθυμία των δεκάδων φίλων που για λόγους γεωγραφικής απόστασης, δεν μπόρεσαν να παραβρεθούν.
__________________
Επισκεφτείτε τον προσωπικό ιστότοπο του Γιώργου Ιωαννίδη: www.apophenia.gr
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 18-11-09, 11:02
Το avatar του χρήστη Arrakis
Arrakis Ο χρήστης Arrakis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-01-2004
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 134
Προεπιλογή

Σήμερα στις 11 το βράδυ θα παραβρεθώ καλεσμένος στην δημοσιογραφική εκπομπή του Παναγιώτη Χανού στην Δημοτική τηλεόραση Θεσσαλονίκης, TV100, με θέμα το 2012.
Επίσης, την Κυριακή (22/11) είμαι καλεσμένος στην πρωινή εκπομπή (9:15) του ραδιοφώνου σταθμού FLASH 96 fm για να μιλήσω για (τι άλλο το 2012.
Μέχρι σήμερα έχω μιλήσει σε εφημερίδες, σε τηλεοπτικές εκπομπές και έχω κάνει ομιλίες για το ίδιο πάντα θέμα.
Δεν έχω κάνει ποτέ ραδιόφωνο, οπότε είπα να δοκιμάσω και αυτό το μέσο! Είναι γεγονός πάντως, πως ο ενθουσιασμός που έχει προκαλέσει η ταινία –και φυσικά το ίδιο το θέμα ασυνείδητα– είναι έντονος, ακριβώς όπως το είχα προβλέψει όταν πέρσι τέτοια εποχή κάναμε στο περιοδικό μεγάλο φάκελο για το 2012.
Αναρωτιέμαι μονάχα, πως θα κινηθεί το ενδιαφέρον τα επόμενα 2 με 3 χρόνια. Βλέπετε, ήδη η αγορά έχει αρχίσει να «κουράζεται» με την τόσο απότομη προσφορά προϊόντων που υπόσχονται τα πάντα για την συντέλεια ή την μεγάλη αλλαγή…
__________________
Επισκεφτείτε τον προσωπικό ιστότοπο του Γιώργου Ιωαννίδη: www.apophenia.gr
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 30-11-09, 00:49
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Το βίντεο της 2ης εκδήλωσης του Στεκιού είναι από σήμερα διαθέσιμο στο techtv.gr!

Μεταβείτε στο http://www.techtv.gr/steki2.html !

Κατά τα άλλα, ραντεβού στις 13/12!
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:39.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.