Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #171  
Παλιά 25-04-08, 15:05
Το avatar του χρήστη Belthazor
Belthazor Ο χρήστης Belthazor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 442
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από γηγενης
την δεκαετια του 60 ο reg park ηταν ενας καταξιωμενος μποντυ μπιλντερ
τον καλουσαν λοιπον σε διαφορες πολιτειες της αμερικης για να κανει διαλεξη περι προπονησης και διατροφης
ολοι λοιπον μολις τελειωνε αρχιζαν να τον ρωτουν ποιο ηταν το μυστικο
του να χτισεις το τελειο κορμι
μια μερα συμφωνησε να αποκαλυψει το μυστικο σε καποιον αλλα του ειπε να μην το πει πουθενα αυτος συμφωνησε τοτε ο παρκ του ειπε
"σκουλικια το μυστικο ειναι να τρως πριν την προπονηση 2-3 μεγαλους γαιοσκωληκες"

μεσα σε μια εβδομαδα αυτοι που ηταν ανοιχτομυαλοι και αφηναν ενα παραθυρακι ανοιχτο κυκλοφορουσαν με μια σακουλα ζωντανους γαιοσκωληκες και τους ετρωγαν πριν μπουν στο γυμναστηριο

αυτοι που ηταν στενομυαλοι γελουσαν
Τελικά όμως δεν μας είπες? Έγιναν BodyBuilder? Γιατί άμα δεν έγιναν οκ!
Παρεπιπτόντως, ο σοβαρός ανοιχτόμυαλος δεν θα πάει να πέσει στο γκρεμό άμα πάνε και άλλοι..



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από melian
Παιδιά δεν έχει νόημα να λέμε τα ίδια και τα ίδια. Έχει καταντήσει βαρετό. Αγαπητέ Γηγενή είναι απόλυτα λογικό κάποιοι να πιστεύουν ακόμα και πράγματα που δε βλέπουν. Η οποιαδήποτε προσπάθεια να τους αποδείξει κάποιος ότι όλα όσα πιστεύουν είναι προιόν της φαντασίας τους είναι άτοπη και ποτέ δε θα πειστούν. Ας δεχτούμε επιτέλους τη διαφορετικότητα των άλλων και ας μην αναλωνόμαστε στα ίδια και τα ίδια χωρίς να βγάζουμε άκρη.

Α συγγνώμη, λάθος μου, ξέχασα να πω πως είμαι γκαβός, τυφλός, μου έχουν πεταχτεί τα μάτια έξω. Αόμματος, ελεήστε τον αόμματο..
Εγώ το είδα ( το ίδιο πιστεύω και για τον φίλο Shadow ), τώρα άμα θέλετε να πιστεύετε αυτό που θέλετε δικαίωμα σας, δεν μπορώ να σας πείσω διότι πολύ απλά νομίζετε πως επειδή υπάρχουν τα αστρικά είναι και τα μονά αληθινά, ε λοιπόν με μεγάλη μου λείπει σας λέω πως δεν ξέρετε τίποτα. Ασχολείται με μαγεία, παραφυσικά φαινόμενα, εξωγήινους κ.ο.κ. και όμως αποκλείετε κάποια πράγματα που δεν έχετε δει. Λοιπόν σας έχω μια αποκάλυψη, τα φαινόμενα απατούν και μερικές φόρες κάποια πράγματα είναι τόσο καλά κρυμμένα που δεν θα τα δει ένας θνητός γιατί έτσι το θέλω, γι' αυτό αποκλείστε όλες τις πόρτες, κλειστέ όλα τα παράθυρα, μείνετε προσκολυμμενοι στις ελάχιστες γνώσεις που νομίζετε έχετε αποκομίσει και άμα αλλάξει κάτι περάστε μια βόλτα από το Σύνταγμα, εκεί είμαι, ζητώ ελεημοσύνη..
Τώρα λοιπόν επειδή είμαι διαφορετικός, και βλέπω δημιουργήματα της φαντασίας μου, άρα είμαι και βλαμμένο, μην ασχολείστε μαζί μου, αυτό που πρέπει να φοβάστε είναι αυτοί να μην ασχοληθούν μαζί σας, γιατί τότε, θα τρέχετε και θα τραβάτε τα μαλλιά σας..


Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
__________________
When we hit our lowest point, we are open to the greatest change.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Belthazor : 25-04-08 στις 15:07
Απάντηση με παράθεση
  #172  
Παλιά 25-04-08, 15:33
Το avatar του χρήστη Witch Shadow
Witch Shadow Ο χρήστης Witch Shadow δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Περιοχή: Serres
Μηνύματα: 799
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Belthazor
Τελικά όμως δεν μας είπες? Έγιναν BodyBuilder? Γιατί άμα δεν έγιναν οκ!
Παρεπιπτόντως, ο σοβαρός ανοιχτόμυαλος δεν θα πάει να πέσει στο γκρεμό άμα πάνε και άλλοι..






Α συγγνώμη, λάθος μου, ξέχασα να πω πως είμαι γκαβός, τυφλός, μου έχουν πεταχτεί τα μάτια έξω. Αόμματος, ελεήστε τον αόμματο..
Εγώ το είδα ( το ίδιο πιστεύω και για τον φίλο Shadow ), τώρα άμα θέλετε να πιστεύετε αυτό που θέλετε δικαίωμα σας, δεν μπορώ να σας πείσω διότι πολύ απλά νομίζετε πως επειδή υπάρχουν τα αστρικά είναι και τα μονά αληθινά, ε λοιπόν με μεγάλη μου λείπει σας λέω πως δεν ξέρετε τίποτα. Ασχολείται με μαγεία, παραφυσικά φαινόμενα, εξωγήινους κ.ο.κ. και όμως αποκλείετε κάποια πράγματα που δεν έχετε δει. Λοιπόν σας έχω μια αποκάλυψη, τα φαινόμενα απατούν και μερικές φόρες κάποια πράγματα είναι τόσο καλά κρυμμένα που δεν θα τα δει ένας θνητός γιατί έτσι το θέλω, γι' αυτό αποκλείστε όλες τις πόρτες, κλειστέ όλα τα παράθυρα, μείνετε προσκολυμμενοι στις ελάχιστες γνώσεις που νομίζετε έχετε αποκομίσει και άμα αλλάξει κάτι περάστε μια βόλτα από το Σύνταγμα, εκεί είμαι, ζητώ ελεημοσύνη..
Τώρα λοιπόν επειδή είμαι διαφορετικός, και βλέπω δημιουργήματα της φαντασίας μου, άρα είμαι και βλαμμένο, μην ασχολείστε μαζί μου, αυτό που πρέπει να φοβάστε είναι αυτοί να μην ασχοληθούν μαζί σας, γιατί τότε, θα τρέχετε και θα τραβάτε τα μαλλιά σας..


Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
Φιλε Belthy
Με καλυψες απολυτα. Δεν εχω κατι να προσθεσω. Μονο οτι και μενα τα ματακια μου απουσιαζουν.
__________________

Oh I'm gonna be soooo happy when I vanquish your very sorry ass...
Απάντηση με παράθεση
  #173  
Παλιά 19-06-08, 16:06
vampiroman Ο χρήστης vampiroman δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-06-2008
Μηνύματα: 2
Question Ok

Παιδια ειμαι καινουργιος εδω κια θελω να σας πω οτι πρεπει να εχω καπια σχεση με vampir ..... Δεν το εχω πσαχει ποτε ποτε δεν με ενοιαζε επειδη δεν το ηξερα .....Ομως η μανα μου μου ειπε τη εκανα παλια μικρος καθε μερα και απο τοτε αρχισα να πσαχνω(περιπου μια βδομαδα που εχω μαθει τη εκανα) .....Λοιπον μικρος καθε βραδι μετα τισ 2 τα μεσανυχτα υπνοβατοντας μαλλον πηγαινα στο νεκροταφιο για κανα 2 ορες καθε μερα το βραδι και μια μερα ι μανα μου εμεινε χιπνια γιατι ειπε οτι κατι δεν πιγεναι καλα οτι εκανα πολι υσυχια και με ειδε (εγο πριν μια βδομαδα το εμαθα οτι ευγενα )οτι καθομουν και τραγουδουσα ελεος πως το εχιγητε αυτο?????? Α και παντα μου αρεσε το σκοταδι και μπορο να δακρινο πολες κινισης που κανουν διαφοροι ανθροποι ενω πολοι φιλοι μου δεν μπορουν να δουν ???/δεν χερω την να κανω α και εχο και σκυλοδοντα (δεν κολαει πουτηενα αυτο XD)
Απάντηση με παράθεση
  #174  
Παλιά 19-06-08, 19:50
γηγενης Ο χρήστης γηγενης δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-08-2007
Μηνύματα: 168
Προεπιλογή

Παράθεση:
Τελικά όμως δεν μας είπες? Έγιναν BodyBuilder? Γιατί άμα δεν έγιναν οκ!
δεν το καταλαβες,ετσι;;;
__________________
κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβολωντας το κεφαλι του
Απάντηση με παράθεση
  #175  
Παλιά 19-06-08, 21:20
Το avatar του χρήστη Belthazor
Belthazor Ο χρήστης Belthazor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 442
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vampiroman
Παιδια ειμαι καινουργιος εδω κια θελω να σας πω οτι πρεπει να εχω καπια σχεση με vampir ..... Δεν το εχω πσαχει ποτε ποτε δεν με ενοιαζε επειδη δεν το ηξερα .....Ομως η μανα μου μου ειπε τη εκανα παλια μικρος καθε μερα και απο τοτε αρχισα να πσαχνω(περιπου μια βδομαδα που εχω μαθει τη εκανα) .....Λοιπον μικρος καθε βραδι μετα τισ 2 τα μεσανυχτα υπνοβατοντας μαλλον πηγαινα στο νεκροταφιο για κανα 2 ορες καθε μερα το βραδι και μια μερα ι μανα μου εμεινε χιπνια γιατι ειπε οτι κατι δεν πιγεναι καλα οτι εκανα πολι υσυχια και με ειδε (εγο πριν μια βδομαδα το εμαθα οτι ευγενα )οτι καθομουν και τραγουδουσα ελεος πως το εχιγητε αυτο?????? Α και παντα μου αρεσε το σκοταδι και μπορο να δακρινο πολες κινισης που κανουν διαφοροι ανθροποι ενω πολοι φιλοι μου δεν μπορουν να δουν ???/δεν χερω την να κανω α και εχο και σκυλοδοντα (δεν κολαει πουτηενα αυτο XD)
Πιθανον το υπσυνειδητο σου ελκεται απο το νεκροταφειο.. Απο εκει και περα δεν γνωριζω περαιτερω, θα το ψαξω ομως!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από γηγενης
δεν το καταλαβες,ετσι;;;
Εγω γηγενη καταλαβα πολυ καλα, εσυ απο οτι φαινεται δεν καταλαβες και συνεχιζεις τις .. αρλουμπες..
__________________
When we hit our lowest point, we are open to the greatest change.
Απάντηση με παράθεση
  #176  
Παλιά 19-06-08, 21:28
Το avatar του χρήστη Witch Shadow
Witch Shadow Ο χρήστης Witch Shadow δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Περιοχή: Serres
Μηνύματα: 799
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vampiroman
Παιδια ειμαι καινουργιος εδω κια θελω να σας πω οτι πρεπει να εχω καπια σχεση με vampir ..... Δεν το εχω πσαχει ποτε ποτε δεν με ενοιαζε επειδη δεν το ηξερα .....Ομως η μανα μου μου ειπε τη εκανα παλια μικρος καθε μερα και απο τοτε αρχισα να πσαχνω(περιπου μια βδομαδα που εχω μαθει τη εκανα) .....Λοιπον μικρος καθε βραδι μετα τισ 2 τα μεσανυχτα υπνοβατοντας μαλλον πηγαινα στο νεκροταφιο για κανα 2 ορες καθε μερα το βραδι και μια μερα ι μανα μου εμεινε χιπνια γιατι ειπε οτι κατι δεν πιγεναι καλα οτι εκανα πολι υσυχια και με ειδε (εγο πριν μια βδομαδα το εμαθα οτι ευγενα )οτι καθομουν και τραγουδουσα ελεος πως το εχιγητε αυτο?????? Α και παντα μου αρεσε το σκοταδι και μπορο να δακρινο πολες κινισης που κανουν διαφοροι ανθροποι ενω πολοι φιλοι μου δεν μπορουν να δουν ???/δεν χερω την να κανω α και εχο και σκυλοδοντα (δεν κολαει πουτηενα αυτο XD)

Καλωσηρθες φιλε Vampiroman

Μη παρεις αρνητικα αυτο που θα σου πω. Δεν το λεω με κακια ουτε με μισος. Αλλα τα σκυλοδοντα δεν κανουν το Vampire. Αναφερεις οτι δεν εχεις παρατηρησει κατι διαφορετικο περα απο αυτο. Το οτι σου αρεσει το σκοταδι δεν λεει κατι. Και σε μενα μου αρεσει για να μην σου πω οτι νιω8ω ασφαλεια το βραδυ, αλλα δεν σημαινει κατι επισης. Πιστευω οτι υποσυνειδητα νιωθεις το νεκροταφειο σαν χωρο γαληνης για σενα. Χωρο που σε ηρεμει.
Και παλι μη το παρεις στραβα. Μη δημιουργουνται αλλες παρεξηγησεις. Αρκετες ειχαμε με αυτο το θεμα.
__________________

Oh I'm gonna be soooo happy when I vanquish your very sorry ass...
Απάντηση με παράθεση
  #177  
Παλιά 19-06-08, 23:14
γηγενης Ο χρήστης γηγενης δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-08-2007
Μηνύματα: 168
Προεπιλογή

Παράθεση:
Εγω γηγενη καταλαβα πολυ καλα, εσυ απο οτι φαινεται δεν καταλαβες και συνεχιζεις τις .. αρλουμπες..
θαυμαζω το savoirvivre σου
που το διδαχτικες;;
__________________
κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβολωντας το κεφαλι του
Απάντηση με παράθεση
  #178  
Παλιά 20-06-08, 00:02
Το avatar του χρήστη Witch Shadow
Witch Shadow Ο χρήστης Witch Shadow δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Περιοχή: Serres
Μηνύματα: 799
Προεπιλογή

Ελεος ρε σεις! Ελεος!!!
Μη ξεκινατε τωρα νεο κυκλο πολεμου!
Αλλα αμα ειναι να ξεκινησει νεα μαχη σε αυτο το θεμα για το αν υπαρχουν ή οχι ε στο διαολο να πανε τα βαμπιρ. Belthy φιλε μου μη το συνεχισεις. Αστο μη κλειδωσουν το θεμα
__________________

Oh I'm gonna be soooo happy when I vanquish your very sorry ass...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Witch Shadow : 20-06-08 στις 00:03
Απάντηση με παράθεση
  #179  
Παλιά 20-06-08, 11:50
vampiroman Ο χρήστης vampiroman δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-06-2008
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή ok

οκ παιδια εγω δεν χερω τιποτα απο αυτα και ευχαριστω για πριροφοριεσ ποτε δεν ασχολιθηκα αλλα απο εδω και περα θα βαλω σαν στοχω να μαθω γιατι το νεκρωταφιο ????
Απάντηση με παράθεση
  #180  
Παλιά 20-06-08, 18:42
Το avatar του χρήστη Belthazor
Belthazor Ο χρήστης Belthazor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 442
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από γηγενης
θαυμαζω το savoirvivre σου
που το διδαχτικες;;
Κοιτά εγώ έχω συνηθίσει να τρώω με πιρούνια, αλλά επίσης ξέρω ποτέ να κατεβάσω και το επίπεδο μου για μιλήσω.. Επειδή ο Wtch όμως έχει δίκιο, δεν πρόκειται να σου δώσω ουδέ μια σημασία άμα δεν μου φέρεις υλικές αποδείξεις για την μια ύπαρξη των βαμπίρ.. Τέλος.. Ας μην κλειδωθεί το θέμα!


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vampiroman
οκ παιδια εγω δεν χερω τιποτα απο αυτα και ευχαριστω για πριροφοριεσ ποτε δεν ασχολιθηκα αλλα απο εδω και περα θα βαλω σαν στοχω να μαθω γιατι το νεκρωταφιο ????
Κοιτα στο θεμα σου, θα συμφωνησω με τον Witch, μπορει να ειναι και αυτο! Ψαξτω αλλα δεν νομιζω φιλε μου πως ειναι και τοσο μεταφυσικο! Αυτα
__________________
When we hit our lowest point, we are open to the greatest change.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.