Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 09-08-16, 23:00
Το avatar του χρήστη Watercat
Watercat Ο χρήστης Watercat δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2016
Περιοχή: No man's Land (Γη του κανενός)
Μηνύματα: 36
Question Nibiru/ Planet X μεσα στο '16 η αλλαγη των πόλων;

Εχω διαβασει-δει-ακουσει πολλα & πολλους απο το 2012 που με απασχολησε για 1η φορα το πλανητικο συμπλεγμα του Νιμπίρου ή αλλιως Πλανητης Χ (οπως τον ονομασαν πρωτα στο www.zetatalk.com). Ελεγα οτι ειναι απλα καταστροφολογία μεχρι φετος, που ενα βραδυ στην Ευβοια τον μηνα Απριλιο, ειδα ξεκαθαρα στον νυχτερινο ουρανο εναν μπλε πλανητη που στην αρχη απλα απορησα "γιατι ειναι μπλε το φεγγαρι αποψε;..." μεχρι που εστρεψα το βλεμμα πιο ανατολικα & ειδα οτι το φεγγαρι ηταν στην θεση του πιο διπλα & οι 2 πλανητες... συνυπηρχαν!Δεν ειπα τιποτα, ξημερωσε & μετα απο μερες ετυχε να μου αναφερουν αυτη τη θεαση αλλοι 2 στην περιοχη μου για το ιδιο βραδυ!Μετα, παθιαστηκα με αυτο & εψαξα ακομη περισσοτερες πληροφοριες οι οποιες ελεγαν για διπλη δυση & διπλη ανατολη σε πολλα μερη του κοσμου, & οτι λογω της τροχιας της γης & της θεσης του Nibiru, δεν ειναι ορατος παντα απο το ιδιο μερος, ισως γι αυτο & δεν τον ξανα ειδαμε. Εχω ακουσει την ραδιοφωνικη εκπομπη στον Coast to Coast FM που μιλαει ο Gordon James Gianninoto, ενας πολυ συνειδητοποιημενος & σοβαρος ομιλητης σχετικα με την συγκαληψη της κυβερνησης πανω στο θεμα της αλλαγης των πολων οταν φτασει ο Nibiru, & αλλα πολλα που λεει για τις υπογειες υποδομες-καταφυγια της elite, & αντι να αγχωνομαι που δεν θα μπορουσα να εξασφαλισω μια θεση εκει, εχω αρχισει να εκτιμαω τα απλα & τα αυτονοητα, ενω μονη μου ανησυχια ειναι: Πως ειναι δυνατον ενω το θεμα αυτο εχει παιξει σε CNN & αλλα παγκοσμια δικτυα ειδησεων να περναει ετσι απαρατηρητο;;; Σε ενα βιντεο στο youtube καποιος το εξηγησε απλα... παιζει αναμεσα σε αλλες βλακειες & διαφημισεις & μπαινει παντα υπο την μορφη ερωτησης/υποθεσης. Η ΝΑSA ξερει, υπαρχουν πολλα ενεργα ηφαιστεια αυτη τη στιγμη στον πλανητη, τα τελευταια χρονια οι σεισμοι ειναι τρομεροι, ο καιρος εχει τρελαθει τελειως, τα δελφινια βγαινουν μαζικα στην στερια & πεθαινουν, τα πουλια τρελαινονται & σκανε σαν χαλαζι πανω σε κτιρια & ανθρωπους πεθαινοντας & οι παγοι λιωνουν με απιστευτη ταχυτητα.... Αν δεν ειναι αυτα αρκετες αποδειξεις οτι κατι δεν παει καλα στο μαγνητικο πεδιο της γης, τοτε τί ειναι;;;Οι ερμηνειες των Crop Circles σε ολο το κοσμο μιλανε σε binary code & αναπαραστουν πλανητες σε αντιθετη τροχια, που μεγαλωνουν αφυσικα σε σχεση με τα δεδομενα ως τωρα, & οι Anonymous εχουν βγαλει ξεκαθαρη ανακοινωση σε σχεση με την συγκαληψη των κυβερνησεων & την αλλαγη των πόλων (pole shift)... Εμεις παντως εδω στην Ελλαδα ουτε καν το συζηταμε απο οτι βλεπω, περιμενα εδω στο forum να υπαρχουν αρκετα θεματα με αυτο σε ημερομηνια περα απο το 2012...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpeg images-1.jpeg (6,5 KB, 132 εμφανίσεις)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Watercat : 13-09-16 στις 01:35
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-08-16, 03:47
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Καλα το 2012 το κοροιδευε ακομα και ο Zecharia Sitchin, ο τυπος που μετεφρασε τις Σουμεριακες πλακες που μιλουσαν για τον Nibiru και τους Annunaki.
Ειχα δει ομιλιες του που ελεγε οτι το 2012 δεν θα συμβει τιποτα και οτι ο Nibiru δεν ξερουμε ποτε θα εμφανιστει ακριβως, παντως ειναι ο πλανητης που φερνει τις καταστροφες στην γη που οι αρχαιοι λαοι εχουν καταγραψει σαν πλυμμηρες (Νωε,Δευκαλιωνα κτλ)

Τωρα οσων αφορα το 2016 δεν εχει βρεθει πουθενα ο Nibiru και αν οντως εβλεπες εναν πλανητη μπλε τοσο μεγαλο σαν το φεγγαρι θα το ειχαν δει χιλιαδες αλλοι ανθρωποι και κυριως αστρονομοι.

Αν εμφανιστει θα τον δουμε σιγουρα εκτος κι αν ερθει απο την μερια του Νοτιου Πολου και τον αποκρυψουν
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-08-16, 11:22
Το avatar του χρήστη Watercat
Watercat Ο χρήστης Watercat δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2016
Περιοχή: No man's Land (Γη του κανενός)
Μηνύματα: 36
Smile

[/QUOTE
Το ξερω οτι ο Sitchin δεν πιστευε οτι το 2012 θα γινει κατι. Οπως & το ημερολογιο των Μαγιας & η χρονολογηση που εκαναν για το τελος του (21-12-12) ειναι αμφιλεγομενη & δεν ειναι απαραιτητο οτι συμπιπτει με την ελευση του Nibiru. Οτι υπαρχει ο πλανητης & ερχεται ολο & πιο κοντα δεν το λεω μονο εγω (που ξερω πολυ καλα τί ειδα εγω & άλλοι 2 ξεχωριστα, ουτε χρηση ουσιων κανω, ουτε πινω), το λενε & αστρονομοι που η NASA διαψευδει. Αν ψαξουμε θα δουμε οτι εχει κανει την εμφανιση του παγκοσμιως & τον φωτογραφιζουν-βιντεοσκοπουν πολλοι. Ισως αν κοιτουσαμε & λιγο τον ουρανο αντι για τα tablets συνεχεια να εκπλησομασταν. Στα παρακατω βιντεο φαινεται οτι κατι συμβαινει τελικα, κρινετε & μονοι σας:

Nibiru on live news networks (CNN etc....)
https://m.youtube.com/watch?v=ud4V2XsCPg0

Anonymous alert about Nibiru (2016 update)
https://m.youtube.com/watch?v=NSQUPRF529Q

Nibiru double sunsets
https://m.youtube.com/watch?v=CCVUvZcOFQk
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg hqdefault.jpg (9,5 KB, 132 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg hhgv-320x175.jpg (8,8 KB, 132 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-08-16, 12:28
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Watercat Εμφάνιση μηνυμάτων
Οτι υπαρχει ο πλανητης & ερχεται ολο & πιο κοντα δεν το λεω μονο εγω (που ξερω πολυ καλα τί ειδα εγω & άλλοι 2 ξεχωριστα, ουτε χρηση ουσιων κανω, ουτε πινω), το λενε & αστρονομοι που η NASA διαψευδει. Αν ψαξουμε θα δουμε οτι εχει κανει την εμφανιση του παγκοσμιως & τον φωτογραφιζουν-βιντεοσκοπουν πολλοι. Ισως αν κοιτουσαμε & λιγο τον ουρανο αντι για τα tablets συνεχεια να εκπλησομασταν.
Τι ακριβώς είδες αγαπητέ και που το είδες; Έχεις κάποιο τηλεσκόπιο και εντόπισες κάτι, έχεις πρόσβαση σε αστεροσκοπείο ή είδες κάτι με γυμνό μάτι;
Ο Νιμπίρου πέρασε και έφυγε και όποιος πρόλαβε τον Νιμπίρου είδε ή θα μας ξανάρθει; Αυτά τα βιντεάκια clickbait μερικών ψεκασμένων είναι οι αποδείξεις;
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 10-08-16, 13:45
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Watercat Εμφάνιση μηνυμάτων
[/QUOTE
Το ξερω οτι ο Sitchin δεν πιστευε οτι το 2012 θα γινει κατι. Οπως & το ημερολογιο των Μαγιας & η χρονολογηση που εκαναν για το τελος του (21-12-12) ειναι αμφιλεγομενη & δεν ειναι απαραιτητο οτι συμπιπτει με την ελευση του Nibiru. Οτι υπαρχει ο πλανητης & ερχεται ολο & πιο κοντα δεν το λεω μονο εγω (που ξερω πολυ καλα τί ειδα εγω & άλλοι 2 ξεχωριστα, ουτε χρηση ουσιων κανω, ουτε πινω), το λενε & αστρονομοι που η NASA διαψευδει. Αν ψαξουμε θα δουμε οτι εχει κανει την εμφανιση του παγκοσμιως & τον φωτογραφιζουν-βιντεοσκοπουν πολλοι. Ισως αν κοιτουσαμε & λιγο τον ουρανο αντι για τα tablets συνεχεια να εκπλησομασταν. Στα παρακατω βιντεο φαινεται οτι κατι συμβαινει τελικα, κρινετε & μονοι σας:

Nibiru on live news networks (CNN etc....)
https://m.youtube.com/watch?v=ud4V2XsCPg0

Anonymous alert about Nibiru (2016 update)
https://m.youtube.com/watch?v=NSQUPRF529Q

Nibiru double sunsets
https://m.youtube.com/watch?v=CCVUvZcOFQk
Δεν έχει σημασία η κατάσταση που μπορεί να βρισκόσασταν εκείνη τη στιγμή.Σημασία έχει όπως είπε και άλλο μέλος τα όργανα παρατήρησης και οι γνώσεις αστροφυσικής.Κάτι τέτοιο θα είχε παρατηρηθεί από χιλιάδες ανθρώπους αλλά και από έγκυρους επιστήμονες.Σίγουρα η νασα αποκρύπτει στοιχεία ωστόσο δεν μπορεί να δέχεται τις θεωρίες του κάθε τυχάρπαστου σαν τον Λιακόπουλο(και όλους τους παρομοιους παραμυθαδες του εξωτερικού).Και φυσικά το γεγονός ότι δεν δέχεται μια θεωρία η νάσα δεν την κάνει αυτομάτως εγκυρη.

Τέλος, η αλλαγές που θα επέφερε η εμφάνιση ενός αλλου πλανήτη με μάζα σαν του nibiru σε απόσταση τόσο κοντινή ώστε να φαίνεται με γυμνό μάτι δεν θα ήταν απλά μερικα πτηνα και δελφινια που πεθαινουν(ο θάνατος των οποίων οφείλεται σε κάποια ραδιοκύματα) αλλά τεράστιες καταστροφές.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 10-08-16, 13:51
Το avatar του χρήστη Watercat
Watercat Ο χρήστης Watercat δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2016
Περιοχή: No man's Land (Γη του κανενός)
Μηνύματα: 36
Προεπιλογή

Το ειδαμε με γυμνο ματι ολοι, τωρα αν ειδες τα βιντεο που ποσταρισα & λες οτι ειναι ψεκασμενοι ολοι αυτοι με επισημες ανακοινωσεις απο μεσα (δελτια ειδησεων παγκοσμιως) & χιλιαδες μαρτυριες σοβαρων ανθρωπων, πιστεψε οτι σου κανει καλυτερα. Το οτι εφυγε οπως ισχυριζεσαι, εσυ το ξερεις προσωπικα απο ποια πηγη πληροφορησης να μπω να την τσεκαρω;; Εισαι εσυ μηπως αστρονομος; αν οχι, τοτε & εσυ θα βασιζεσαι λογικα σε κατι που ακουσες ή διαβασες. Μακαρι να μας προσπερνουσε, αλλά οπως διαβαζεις & στο 1ο μηνυμα που εγραψα, τα φαινομενα στον πλανητη ειναι πολλα για να αγνοηθουν & αν κοιταξεις τις στατιστικες θα δεις οτι αυξανονται απο το '11 ως σημερα. Αυτο πώς το εξηγεις; Δεν ειναι θεμα μαγνητικου πεδιου ολα αυτα;
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 10-08-16, 17:09
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Watercat Εμφάνιση μηνυμάτων
[/QUOTE
Το ξερω οτι ο Sitchin δεν πιστευε οτι το 2012 θα γινει κατι. Οπως & το ημερολογιο των Μαγιας & η χρονολογηση που εκαναν για το τελος του (21-12-12) ειναι αμφιλεγομενη & δεν ειναι απαραιτητο οτι συμπιπτει με την ελευση του Nibiru. Οτι υπαρχει ο πλανητης & ερχεται ολο & πιο κοντα δεν το λεω μονο εγω (που ξερω πολυ καλα τί ειδα εγω & άλλοι 2 ξεχωριστα, ουτε χρηση ουσιων κανω, ουτε πινω), το λενε & αστρονομοι που η NASA διαψευδει. Αν ψαξουμε θα δουμε οτι εχει κανει την εμφανιση του παγκοσμιως & τον φωτογραφιζουν-βιντεοσκοπουν πολλοι. Ισως αν κοιτουσαμε & λιγο τον ουρανο αντι για τα tablets συνεχεια να εκπλησομασταν. Στα παρακατω βιντεο φαινεται οτι κατι συμβαινει τελικα, κρινετε & μονοι σας:

Nibiru on live news networks (CNN etc....)
https://m.youtube.com/watch?v=ud4V2XsCPg0

Anonymous alert about Nibiru (2016 update)
https://m.youtube.com/watch?v=NSQUPRF529Q

Nibiru double sunsets
https://m.youtube.com/watch?v=CCVUvZcOFQk

Συγνωμη αλλα τωρα θελεις να με κανεις να γελασω?? Δεν υπαρχει κανενας πλανητης στις φωτο σου , αυτο το φαινομενο που βλεπεις λεγεται sun dog

https://en.wikipedia.org/wiki/Sun_dogs
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 11-08-16, 01:57
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Watercat Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ειδαμε με γυμνο ματι ολοι, τωρα αν ειδες τα βιντεο που ποσταρισα & λες οτι ειναι ψεκασμενοι ολοι αυτοι με επισημες ανακοινωσεις απο μεσα (δελτια ειδησεων παγκοσμιως) & χιλιαδες μαρτυριες σοβαρων ανθρωπων, πιστεψε οτι σου κανει καλυτερα. Το οτι εφυγε οπως ισχυριζεσαι, εσυ το ξερεις προσωπικα απο ποια πηγη πληροφορησης να μπω να την τσεκαρω;; Εισαι εσυ μηπως αστρονομος; αν οχι, τοτε & εσυ θα βασιζεσαι λογικα σε κατι που ακουσες ή διαβασες. Μακαρι να μας προσπερνουσε, αλλά οπως διαβαζεις & στο 1ο μηνυμα που εγραψα, τα φαινομενα στον πλανητη ειναι πολλα για να αγνοηθουν & αν κοιταξεις τις στατιστικες θα δεις οτι αυξανονται απο το '11 ως σημερα. Αυτο πώς το εξηγεις; Δεν ειναι θεμα μαγνητικου πεδιου ολα αυτα;
Το μόνο πράγμα που είναι, ήταν και θα είναι αληθές είναι η γλώσσα των μαθηματικών και η πειραματική απόδειξη των επιστημονικών εννοιών(ακόμα και αν καταρριφθούν,καταρρίπτονται αντικειμενικα).Για όλα τα άλλα πράγματα υπάρχει ο παράγοντας της αμφιβολίας.

Το ότι κάτι παίχτηκε στα ΜΜΕ σημαίνει ότι είναι αντικειμενικά αληθινό?Δεν υπάρχει καθόλου παραπληροφόρηση και προπαγάνδα?Ακόμα και τα μεγάλα κανάλια(CNN,BBC κ.α) κοιτάνε το συμφέρον τους και όχι την πληροφόρηση.

Από την άλλη η νάσα αποκρύπτει πολλές πληροφορίες,ωστόσο πάντα οι όποιες πληροφορίες που δίνονται είναι τεκμηριωμένες επιστημονικά.Και στην τελική πιστεύεις ότι μια κοινωνία που βλέπεις 20χρονους να είναι με τα κινητά και να κυνηγάν pokemon είναι ώριμη για να δεχτεί πληροφορίες όπως την εμφάνιση εξωγήινων και σεναρίων καταστροφής?

Τέλος ο Sitchin αναφέρει ότι το να έρθει αυτός ο πλανήτης κοντά στη γη αφορά χρονικό διάστημα τουλάχιστον 100-150 ετών (και ίσως και ποτέ),που σημαίνει ότι το 2011 είναι χρονικά άσχετο.Αν κάτι τέτοιο το αναφέρει ένας επιστήμονας που μελέτησε το θέμα,ο όποιος φόβος είναι παράλογος.Αν πιστεύει κάποιος την κύρια εκπρόσωπο του nibiru/planet x ,την Lieder(η οποία ισχυρίζεται ότι εξωγήινοι εμφύτευσαν συσκευή επικοινωνίας στο κεφάλι της και τους ακούει) τότε τι να πώ...θα τους προλάβουν ευτυχως οι νεφελίμ...

Σε καθε περίπτωση,και μόνο να πλησίαζε ένας πλανήτης την Γη,τα αποτελέσματα θα ήταν άμεσα,και φυσικά οι περισσότεροι από μας δεν θα ήμασταν σε θέση να γράφουμε σε ένα φόρουμ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnkokk : 11-08-16 στις 02:02
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 14-08-16, 11:30
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Watercat Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω διαβασει-δει-ακουσει πολλα & πολλους απο το 2012 που με απασχολησε για 1η φορα το πλανητικο συμπλεγμα του Νιμπίρου ή αλλιως Πλανητης Χ (οπως τον ονομασαν πρωτα στο www.zetatalk.com). Ελεγα οτι ειναι απλα καταστροφολογία


μεχρι φετος, που ενα βραδυ στην Ευβοια τον μηνα Απριλιο, ειδα
ξεκαθαρα στον νυχτερινο ουρανο εναν μπλε πλανητη που στην αρχη απλα απορησα "γιατι ειναι μπλε το φεγγαρι αποψε;..." μεχρι που εστρεψα το βλεμμα πιο ανατολικα & ειδα οτι το φεγγαρι ηταν στην θεση του πιο διπλα & οι 2 πλανητες... συνυπηρχαν!Δεν ειπα τιποτα, ξημερωσε & μετα απο μερες ετυχε να μου αναφερουν αυτη τη θεαση αλλοι 2 στην περιοχη μου για το ιδιο βραδυ!Μετα, παθιαστηκα με αυτο & εψαξα ακομη περισσοτερες πληροφοριες οι οποιες ελεγαν για διπλη δυση & διπλη ανατολη σε πολλα μερη του κοσμου, & οτι λογω της τροχιας της γης & της θεσης του Nibiru, δεν ειναι ορατος παντα απο το ιδιο μερος, ισως γι αυτο & δεν τον ξανα ειδαμε.

Η καταστροφολογία και η συνωμολογία είναι δυο λέξεις που απλά σημαίνουν λόγο για καταστροφή και συνωμοσία. Γιατί κάποιοι ανόητοι ψευτοαιρετικοί λένε πως οι λέξεις σημαίνουν ψεύτικη συνωμοσία και ψεύτικη καταστροφή?

Αν είσαι πράγματι κατά της νάσας τότε θα είσαι και θέση να φθάσεις σε ένα σενάρια για τον κόσμο, πολύ αντίθετο απ' αυτό που διδάσκεται από την εποχή του ηλιοκεντρισμού και μετά. Και φυσικά υπάρχουν γερά μαθηματικά και φυσική που υποστηρίζουν αυτό το σενάριο.

Αν κοροιδέψεις, τότε είσαι ακόμα στο μέσο. Ακροβατείς ανάμεσα στην αλήθεια και τα ψέμματα της νάσα. Δέχεσαι διδασκαλίες τους και αρνείσαι κάποιες άλλες. Εγώ έχω φτάσει να αρνούμαι σχεδόν όλες τις διδασκαλίες της νέας κοσμολογίας.

Έχεις βρει πάντως την αρχή, έχει καταλάβει ότι η νάσα και οι ιλλουμιναιοι πρόγονοί τους ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΟΥΝ.

Έχεις την φωτογραφία του μπλε πλανήτη από εκείνη την μέρα?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Logical Faith : 14-08-16 στις 11:31
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 16-08-16, 15:21
Το avatar του χρήστη Watercat
Watercat Ο χρήστης Watercat δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2016
Περιοχή: No man's Land (Γη του κανενός)
Μηνύματα: 36
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Logical Faith Εμφάνιση μηνυμάτων
Η καταστροφολογία και η συνωμολογία είναι δυο λέξεις που απλά σημαίνουν λόγο για καταστροφή και συνωμοσία. Γιατί κάποιοι ανόητοι ψευτοαιρετικοί λένε πως οι λέξεις σημαίνουν ψεύτικη συνωμοσία και ψεύτικη καταστροφή?

Αν είσαι πράγματι κατά της νάσας τότε θα είσαι και θέση να φθάσεις σε ένα σενάρια για τον κόσμο, πολύ αντίθετο απ' αυτό που διδάσκεται από την εποχή του ηλιοκεντρισμού και μετά. Και φυσικά υπάρχουν γερά μαθηματικά και φυσική που υποστηρίζουν αυτό το σενάριο.

Αν κοροιδέψεις, τότε είσαι ακόμα στο μέσο. Ακροβατείς ανάμεσα στην αλήθεια και τα ψέμματα της νάσα. Δέχεσαι διδασκαλίες τους και αρνείσαι κάποιες άλλες. Εγώ έχω φτάσει να αρνούμαι σχεδόν όλες τις διδασκαλίες της νέας κοσμολογίας.

Έχεις βρει πάντως την αρχή, έχει καταλάβει ότι η νάσα και οι ιλλουμιναιοι πρόγονοί τους ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΟΥΝ.

Έχεις την φωτογραφία του μπλε πλανήτη από εκείνη την μέρα?
Δυστυχως οχι δεν εχω φωτο απο εκεινο το βραδυ γιατι δεν πιστεψα & εγω η ιδια αυτο που εβλεπα μεταξυ υπνου & ξυπνιου ωστε να παρω σοβαρα την θεαση αυτη, μεχρι που μετα απο λιγες μερες μου το ανεφερε 1ος αλλος απο την περιοχη & οχι εγω σε αλλον... Ετσι απαντησα γι αυτο που ειδα & εγω μετα.Τελος παντων, το θεμα ειναι πως η ΝΑΣΑ εχει διαψευσει κι άλλα στο παρελθον, περι ufos & μαλιστα οι ιδιοι οι αστροναυτες της πηραν πισω τα ψεματα που ειχαν πει τοτε μετα απο πολλα χρονια & παραδεχτηκαν οτι οντως ειδαν κατι & τους ειπαν να το αποκρυψουν. Δεν βγαζεις ακρη... Απλα μια σκεψη εξεφρασα, δεν ειναι ουτε για γελια, ουτε για κλαματα αφου δεν υπαρχουν οπως λετε ολοι εδω χειροπιαστες αποδειξεις... Τωρα αν ολοι αυτοι που καταγραφουν διπλη ανατολη & δυση βλεπουν άλλα φαινομενα απο αυτο του Nibiru (ππως λεει ενας αλλος πιο κατω) δεν το ξερω, αυτο που ξερω ειναι οτι η κυβερνηση δεν εχει κανεναν λογο να αποκαλυψει κατι αν αυτο συμβαινει, το αντιθετο μαλιστα, αφου ολοι θα εξεγειρονταν & θα επικρατουσε χαος, που θα εμποδιζε τα οποια σχεδια τους σε σχεση με τα καταφυγια που φτιαχνουν κατω απο τη γη. Παρεπιπτοντως, τους τελευταιους μηνες, στρατιωτικες πηγες λενε οτι ο στρατος κανει ασκησεις αντιμετωπισης αστεροειδους, που μεχρι τωρα μονο στα χαρτια εμεναν, προετοιμαζουν γευματα εκτακτης αναγκης σε ειδικες συσκευασιες που αντεχουν & πυρηνικη καταστροφη κλπ... Ψαξτε το λιγο, δεν ειναι περιεργες αυτες οι κινησεις; Η αποδειξη πιστευω για το αν ολα αυτα αληθευουν θα ειναι οτι ο Ομπαμα θα μπλοκαρει τις εκλογες του Νοεμβριου λογω στρατιωτικου νομου που θα επιβαλει, ισως & με αναληθη αιτια. Αν γινει αυτο ως τοτε, κατι συμβαινει. Μακαρι να ειναι ολα αυτα οπως τα λετε ολοι εδω & να ειμαι εγω λαθος. Παντως, πιο γελοιοι υποψηφιοι για τις ΗΠΑ δεν εχουν κανα υπαρξει ως τωρα, σαν φαρσοκωμωδια μοιαζει ολη η προεκλογικη περιοδος με Trump & Hillary, σαν να μην εχει σημασια ποιος θα βγει 😋
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.