Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-10-12, 03:29
Το avatar του χρήστη Edelweiss
Edelweiss Ο χρήστης Edelweiss δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-10-2012
Περιοχή: Προσωρινά Κύπρος
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή "Ποτηράκι" και άλλες εμπειρίες

Λοιπόν, όλοι μας, εμου συμπεριλαμβανομένης ξέρουμε πόσο μεγάλη βλακεία είναι το ποτηράκι, πόσο επικίνδυνο είναι, τι μπορεί να συμβεί κλπ. Οι περισσότεροι από μας έχουμε ακούσει κ τις ιστορίες των φίλων / γνωστών μας ή έχουμε κ δίκαιες μας.
Εγώ λοιπόν χρειάζομαι την βοήθεια σας γιατί δεν έχω βρει κανένα που να μπορεί να μου εξηγήσει τα παρακάτω θέματα. Εδω να προσθεσω οτι απο πολυ μικρη υπηρξα παντα δεκτικη κ ευαισθητη σ αυτο που ονομαζουμε υπερφυσικο (καταστασεις / οντα / ικανοτητες κλπ). Θα ξεκινήσω από τα πιο πρόσφατα:

Θέμα 1ο: Τα τελευταία 2 χρόνια εμένα σε πανεπιστημιακή εστία στο εξωτερικό. Η εστία αυτή, το πανεπιστήμιο κ το πάρκο δίπλα του, δεν είναι μυστικό, έχουν χτιστεί πάνω από το σημείο που γινόταν η εκτελεση κ η ταφή των "μαγισσών" τα παλιά εκείνα χρόνια. Επισης στον διπλα δρομο απο αυτες τις εστιες υπαρχει παλιο νεκροταφειο το οποιο ομως χρησημοποιειται μεχρι σημερα κανονικοτατα. Από την πρώτη στιγμή που πατησα το πόδι μου σε αυτην την περιοχη ένιωσα ότι υπήρχε πολλή εντονη συσσωρευμένη ενέργεια (ένιωσα σαν να υπήρχε μια αίσθηση αρνητική στον χώρο κ τότε βέβαια δεν ήξερα τίποτα περί του τι ήταν κάτω από το προαναφερθέν πόδι). Μια κρύα νύχτα του χειμώνα (έχει σημασία αυτό) ο κολλητός μου αποφάσισε ότι έπρεπε οπωσδήποτε να επικαλεστεί το πνεύμα της γιαγιάς του. Μου είπε ότι την είδε στον ύπνο του και του είπε ότι πρέπει να της μιλήσει. Εγώ είχα σοβαρές αντιρρήσεις κ δυσκολευομουν να πιστέψω ότι δεν ήταν απλώς περίπτωση αυθυποβολης. Σ αυτό το σημείο να πω ότι όταν μετακόμισα στο δωμάτιο μου στις αρχές του χρόνου, είχα βρει κρυμμένο ένα uiji board φθαρμένο, γρατζουνισμενο κ με μικρές ρωγμές. Εγώ ήθελα να το πετάξω τότε το άτιμο αυτό πράμα αλλά εκείνος το πήρε κ το κράτησε γιατί πάντα ήθελε ένα όπως μου είπε. Εφερε λοιπόν στο δωμάτιο μου το uiji board, κεράκια κλπ κ βάλθηκε να ετοιμάσει το μέρος. Τα δωμάτια μας ήταν πολύ μικρά κ είχαν μόνο ένα παράθυρο το οποίο είχα αφήσει ανοιχτό για να ξεπαγιασει το δωμάτιο κ να φύγουν οι μυρωδιές της κλεισουρας. Τραβηξαμε απλώς την κουρτίνα, άναψε τα κεράκια, πιάσαμε τα χέρια κ άρχισε να κάνει την επίκληση. Για όσα ακολούθησαν ευτυχώς υπάρχουν κ οι μαρτυρίες των συγκατοικων μου από κάποιο σημείο κ μετά γιατί μπουκαραν στο δωμάτιο να δουν τι συμβαίνει: εγώ βρισκόμουν παντελώς ακινητοποιημένη, καταλευκη κ παγωμένη σαν νεκρή με τα χέρια μου αγκυλωμενα να πιάνουν ακόμα τα χέρια του φίλου μου. Δεν μπορούσα να κουνισω ρουπι. Αρχισα να βλέπω σκιές (περισσότερο σαν καταμαυρες οντότητες παρά σκιές) να τρέχουν πάντως στους τοίχους του δωματίου, ακούστηκαν κραυγές αποκοσμες κ ο φίλος μου έπαθε σοκ (σαν επιλληπτικο επεισόδιο) πριν προλάβει καν να τελείωσε το τελετουργικό ας πούμε. Τότε ήταν που μπούκα εάν οι συγκατοικοι. Το φως του δωματίου δεν άναβε, τους είδα να κλείνουν τ αυτιά τους και να προσπαθούν απεγνωσμένα να μας τραβήξουν έξω απ το δωμάτιο. Μέχρι που κάποιος απ αυτούς έπιασε τον πυροσβεστήρες απ τον τοίχο κ άρχισε να κοπαναει το uiji board κ να το σπάσει η κατάσταση δεν ηρεμισε. Οταν συνηλθαμε με τα πολλά συνειδητοποίησα ότι ο,τι κ αν ήταν αυτό που ελευθερωσε / καλεσε δεν το ξαποστειλαμε από κει που ήρθε. Και εδώ ξεκινάει το πρόβλημα μου: ενώ έχω δει τέτοιες σκιές αρκετά παλαιότερα ως παιδί μικρό έχω μόνο την ανάμνηση / επίγνωση της ύπαρξης τους. Από τότε που έγινε αυτό το σκηνικό όμως νιώθω (κ δε θέλω να πιστέψω ότι βλέπω κιόλας) να έχουν επιστρέψει στη ζωή μου δυναμικά. Σαν να καρτερουν κάτι. Από κεινη τη νύχτα κ έπειτα έχω επισης κ ένα όνειρο επαναλαμβανόμενο που βλέπω τουλάχιστον μια φορά το μήνα. 6 συγκεκριμένες πολύ περίεργες πόρτες με φωτεινά αλλά παλαιωμενα χρώματα σε διάταξη 3 δεξιά κ 3 αριστερά σε ένα διάδρομο από πλήρες σκοτάδι κ μια στην άκρη του διαδρόμου της οποίας φαίνεται μόνο το περίγραμμα που "χαράσσει" το σκοτάδι. Πάντα ξυπνάει από αυτό το όνειρο με την αίσθηση ότι κάποιος έχει προσπαθήσει να μου κλείσει τις αναπευστικες οδούς. Τις πόρτες αυτές μπορώ να τις σχεδίαση πλέον από μνήμης αν χρειάζεται για την ερμηνεία του ονείρου.
Συμβαίνουν κ αλλά διάφορα περίεργα που όμως μου τα λένε οι συμμαθητές /φίλοι μου που αγνοούν πλήρως αυτό το γεγονός: μου λένε ότι αλλάζουν απόχρωση ή χρώματα τα μάτια μου σε περιόδους έντονης κούρασης η αδιαθεσιας σοβαρής. Μου λένε ότι τους παίρνω τηλέφωνο τη νύχτα (κ ισχύει αυτό γιατί βλέπω τις κλήσεις το πρωί) κ τους ρωτάω 'πιο μονοπάτι να διαλέξω'.
Δεν μπορώ να εξηγήσω τι συμβαίνει. Προσπάθησα να βρω πληροφορίες για τον προηγούμενο ενοίκιο του δωματίου κ να ρωτήσω για το uiji board που βρήκα αλλά κανένας δεν ήθελε να μιλήσει γι αυτόν κ όλοι μου είπαν ότι είχε φύγει στα μισά του έτους κ να μην ψάξω να τον βρω. Αργότερα βρήκαμε χαραγμένες πενταλφες κ σύμβολα διάφορα μέσα στο δωμάτιο που εμένα σε σημεία που ήταν κρυμμένα.
Οι ερωτήσεις μου λοιπόν εμένα είναι οι εξής:
1. Ξέρεις κανείς / μπορεί κανείς έστω κ με προσωπικό μήνυμα αν δε θέλει δημόσια απάντηση, να μου τι στο καλό έγινε εκείνη την νύχτα?
2. Τι είναι αυτές οι σκοτεινές οντότητες? Τι θέλουν από μένα? Μπορούν να με πειράξουν?
3. Μπορεί κανείς να εξηγήσει το επαναλαμβανόμενη όνειρο μου κ το γιατί ξυπνάει πάντα έτσι από αυτό?

Ευχαριστώ προκαταβολικά κ συγγνώμη για το μέγεθος του post.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 20-10-12, 03:32
Το avatar του χρήστη Edelweiss
Edelweiss Ο χρήστης Edelweiss δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-10-2012
Περιοχή: Προσωρινά Κύπρος
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Α ξέχασα να εξηγήσω γιατί ήταν σημαντικό το ανοιχτό παράθυρο: οι συγκατοικοι μου αφότου μας έβγαλαν έξω μου είπαν ότι στο δωμάτιο μου έκανε τρομακτική ζέστη κ δεν μπορούσαν να καταλάβουν γιατί εγώ ήμουν τόσο παγωμένη. Οχι ότι μπορώ να το εξηγήσω εγώ βεβαια
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 23-10-12, 14:29
Το avatar του χρήστη Vasillis
Vasillis Ο χρήστης Vasillis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-10-2012
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Βρήκα ένα κείμενο που εξηγεί κάποια για τον πίνακα αυτόν:

Υπάρχει μια συζήτηση που διεξάγεται σχετικά με τη δύναμη αλλά και την αλήθεια του πίνακα Ouija. Στην ουσία υπάρχουν τρεις βασικές τοποθετήσεις για αυτόν: "Από την φύση του κακός", "δεν υπάρχει πρόβλημα εάν χρησιμοποιείται προσεχτικά" και "από την φύση του ακίνδυνος".

Είναι από την φύση του επικίνδυνος, μπορεί να ανοίξει διόδους σε δαιμονικές οντότητες και δεν θα έπρεπε ποτέ να χρησιμοποιείται.

Είναι επικίνδυνος μόνο όταν χρησιμοποιείται με κακή πρόθεση αλλά μπορεί να είναι ένα πολύ χρήσιμο εργαλείο για την επίκληση πνευμάτων αν χρησιμοποιηθεί σωστά και με καλή πρόθεση.

Είναι από την φύση του ακίνδυνος και δεν έχει καμία ισχύ σε επικλήσεις, ούτε για καλό σκοπό ούτε για κακό. Οι επιδράσεις του αν υπάρχουν είναι ψυχολογικής φύσεως μόνο.

Τώρα εγώ δεν το έχω επιχειρήσει ποτέ (και ούτε θέλω ) δέν ξέρω τι πραγματικά συμβαίνει με αυτόν τον πίνακα μα πιστεύω πώς λειτουργεί απο ότι έγραψες απο την εμπειρία σου!Τώρα λογικά εκείνη την νύχτα μπορεί καθώς επικαλεστήκατε ή τουλάχιστον προσπαθήσατε φαίνετε πως δεν ήσασταν ''έτοιμοι'' ακόμα,μπορεί καθώς γινόταν αυτή η ενέργεια και λόγο τις απροετοιμασίας σας (περισσότερο στον ψυχολογικό τομέα) να επικλήστηκαν και άλλες οντότητες μαζί!!!
Παρ'όλα αυτά μπορεί και να σου ήταν προιόν της φαντασία σου!!!
Για τις 2 ακόλουθες ερωτήσεις σου και εγώ ψάχνομαι ακόμα γιατι βλέπω,τουλάχιστον έβλεπα πολύ περίεργα όνειρα!!!
Δεν έχω πείρα πάνω στο θέμα τα παραπάνω απο προσωπικής απόψεως θα ήθελα κάποιος που γνωρίζει περισσότερα να τα μοιραστεί μαζί μας!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 01-11-12, 14:15
Το avatar του χρήστη Mirella_S
Mirella_S Ο χρήστης Mirella_S δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-08-2008
Περιοχή: Athens-Greece
Μηνύματα: 559
Προεπιλογή

Επειδη εχω ασχοληθει εκτενως με το συγκεκριμενο θεμα κι εχω παρα πολλες σχετικες εμπειριες θα σου δωσω οσο μπορω τα ''φωτα'' μου.
Κατ' αρχην οταν καποιος ασχολειται με αυτου του ειδους την ''επικοινωνια'' δεν αρκει μονο το να καλεσει μια οντοτητα, πνευμα, οπως θελεις πεστο, πρεπει να ξερει και να το ξαποστειλει οταν η συνεδρια τελειωσει.
Διοτι εαν το τελευταιο δεν συμβει τοτε πιθανον να αρχισεις να αντιμετωπιζεις πολλα προβληματα.
Ο,τι ερχεται σε αυτες τις επικλησεις ΔΕΝ ειναι με τιποτα κατι του καλου και του φωτός.
Ερχεται μονο και μονο γιατι ψαχνει ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ την επικοινωνια με το δικο μας επιπεδο υπαρξης.
Ψευδεται ΠΑΝΤΑ κι αν πει αληθειες το κανει μονο και μονο για να σε παγιδευσει με σκοπο να το καλεις συνεχεια.
Προσπαθει απελπισμενα να εισβαλει κυριολεκτικα στην δικη μας σφαιρα αντιληψης και το ποτηρακι, το τραπεζακι, η καδενα, ο,τι περιλαμβανει επικληση, λειτουργει σαν κοκκινο πανι για αυτες τις οντοτητες.
Προσποιειται οτι ειναι οικειο ή συγγενικο μας προσωπο που εχει πεθανει αλλα πιστεψε με ουδεμια σχεση εχει.
''Διαβαζει'' την σκεψη σου για να σου αποδειξει και καλα πραγματα που μονο εσυ ξερεις, σκοπος του ομως ειναι να κανει κακο και τελικα να σε εξαπατησει.
__________________
Ο κοσμος δεν ειναι μονο οσα ξερουμε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mirella_S : 01-11-12 στις 14:16
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 01-11-12, 16:28
Το avatar του χρήστη Raistlin
Raistlin Ο χρήστης Raistlin δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-10-2004
Περιοχή: Kavala
Μηνύματα: 1.286
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mirella_S Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη εχω ασχοληθει εκτενως με το συγκεκριμενο θεμα κι εχω παρα πολλες σχετικες εμπειριες θα σου δωσω οσο μπορω τα ''φωτα'' μου.
Κατ' αρχην οταν καποιος ασχολειται με αυτου του ειδους την ''επικοινωνια'' δεν αρκει μονο το να καλεσει μια οντοτητα, πνευμα, οπως θελεις πεστο, πρεπει να ξερει και να το ξαποστειλει οταν η συνεδρια τελειωσει.
Ελπίζω μόνο να μην επιχειρήσεις να το διώξεις με το ίδιο τρόπο, αν και δεν νομίζω να κάλεσες τίποτα. Μάλλον ήταν είδη εκεί απλά του έδωσες περισσότερα <δικαιώματα>


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mirella_S Εμφάνιση μηνυμάτων
''Διαβαζει'' την σκεψη σου για να σου αποδειξει και καλα πραγματα που μονο εσυ ξερεις, σκοπος του ομως ειναι να κανει κακο και τελικα να σε εξαπατησει.
Παρότι συμφωνώ με όλα όσα λες, εδώ θα διαφωνήσω. Οι δαίμονες δεν μπορούν να διαβάσουν την σκέψη. Και κυρίως τις αγαθές σκέψεις. Όταν ξέρουν κάτι για μας, το ξέρουν είτε επειδή ήταν παρόν τι στιγμή της πράξης είτε επειδή αυτοί μας έβαλαν τον τάδε λογισμό.

Edelweiss, ζεις ακόμα στο ίδιο σπίτι? Όλα αυτά πότε έγιναν? γιατί αναφέρεσαι γενικά για τα δυο τελευταία χρόνια. Συνεχίζουν μέχρι και σήμερα?
__________________
Δεν είναι δύσκολο σαν γελάς, εύκολα να κλάψεις...
δύσκολο είναι σαν κλαις εύκολα να γελάσεις...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 01-11-12, 18:09
justin19 Ο χρήστης justin19 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2010
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή

Επειδή είχα εμπειρία με ποτηράκι,θέλω να πω πως μην το επιχειρήσει κανείς.Σε εμένα δεν συνέβησαν τρομερά πράγματα πέρα από τρεμόσβημα του φωτός και κάποια αντικείμενα που έπεσαν τότε και συνεχίστηκαν για τις επόμενες μέρες.Μόνο τα 4 άτομα που ήμασταν στην παρέα έχουν μαρτυρίες,και σε όποιον άλλον να το είπα δεν με πίστεψε.Οι περισσότεροι λένε ότι δεν υπάρχουν πνεύματα αλλά ότι ο εγκέφαλος μπροστά στο φόβο δημιουργεί δύναμη και κάνει τα αντικείμενα να πέφτουν.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 01-11-12, 19:42
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Αυτό το "ποτηράκι" είναι γεμάτο με τσίπουρο πριν αρχίσετε την διατριβή σε κάλεσμα πνευμάτων, ή είναι άδειο;

Γιατί αν είναι άδειο, τότε μάλλον πριν απ' αυτό το "ποτηράκι", επιδοθήκατε σε κάποια άλλα γεμάτα!
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 26-02-13, 15:26
Το avatar του χρήστη Feanor12
Feanor12 Ο χρήστης Feanor12 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-03-2010
Μηνύματα: 91
Προεπιλογή

Επειδη ειμαι κατοικος εστιας μεγαλης χωρας του εξωτερικου και δη της Γαλλιας,τα δωματια τα κανουν φυλλο και φτερο οταν φευγει καποιος ενοικος και ακομα οταν ερχεται ενας νεος!!Φυλλο και φτερο ομως οχι προχειροδουλειες.Οποτε η πιθανοτητα να μην ειχαν βρει ενα οuija μεσα σ εναν τοσο μικρο χωρο ειναι αδυνατον!Επισης ποσα κρυμμενα μερη μπορει να εχει μια εστια??
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 01-03-13, 15:20
Το avatar του χρήστη Ελευθέριος Παλιγγίνης
Ελευθέριος Παλιγγίνης Ο χρήστης Ελευθέριος Παλιγγίνης δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-12-2003
Περιοχή: ΓΑΙΑ/ΕΥΡΩΠΗ/ΕΛΛΑΣ/ΑΘΗΝΑΙ
Μηνύματα: 477
Προεπιλογή

Άντε πάλι το θέμα που απασχολεί τα... "βλαχάκια" της Μεταφυσικής, και τους ουσιαστικά άσχετους με τον Εσωτερισμό και το Πνεύμα (που θέλουν να γίνουν σχετικοί).

Κατ' αρχήν οι άνθρωποι που εντυπωσιάζονται απο τέτοιους τρόπους, δεν έχουν κάποιον τρόπο μόνιμης καθαρής αλληλεπίδρασης με το Πνευματικό μέρος του Σύμπαντος. Οι καθαροί τρόποι είναι στον ίδιο τον άνθρωπο, όπως νοητικά και ενορατικά.

Συνήθως οι πειραματισμοί με μέσα όπως Πίνακες Ποτηράκια Τραπεζάκια δίνουν απλώς ένα αποτέλεσμα "νου ομάδας", συντονισμού του νοητικού των ανθρώπων αυτών, και οι ιστορίες που προκύπτουν είναι ανασύνθεση και διασκευή των πληροφοριών που έχουν στην μνήμη τους, με βάση τις... πιθανές διαταραχές και εμμονές τους (που έχει "κάθε" άνθρωπος), όπως είναι φόβοι και η... ανάγκη να προκύψει ιστορία συγκεκριμένων χαρακτηριστικών (για να έχουν να διηγούνται, και έτσι να διατηρούν φιλίες, ή και -γιατί όχι;- να δημιουργούν νέες).

Ενώ στην περίπτωση που κάποιος απο τους πειραματιζόμενους έχει ικανότητα διαμεσική ή υπνωτιστική ή διαισθητική, τότε ακόμη και αν δεν το ξέρει ισχύει οτι "καθοδηγεί" τους υπόλοιπους και η διαδικασία αποκτά ενδιαφέρον γιατι μπορεί να προκύψει και κάτι σημαντικότερο, πέρα απο "ανακατέματα" μνήμης και θέληση "να βιώσω αυτό που διάβασα ή είδα στην ταινία". Έτσι, εάν συμμετέχει κάποιος με ιδιαίτερες ικανότητες, ενδέχεται η φανταστική ιστορία που προκύπτει, να εμπλουτιστεί με σωστές πληροφορίες που μαντεύει ο άνθρωπος, και τις εντάσσει στον υποτιθέμενο "διάλογο με το Πνεύμα". Όμως, με μιά τέτοια προσέγγιση, σίγουρα κάποιος θα φοβηθεί και θα αποσυντονιστεί και θα υπάρξουν αλλοιώσεις και παρατράγουδα, αφού για να προσπαθεί έτσι, είναι ανεπαρκώς νοο/συναισθηματο-αναλυμένος και δεν έχει ψάξει άλλους τρόπους ούτε έχει προοδεύσει νοητικά-Πνευματικά.
__________________
Παλιγγίνης Ελευθέριος - HecarΧος HellΕυθερεύς
✩☿ Z =))=IΦI=((= S ☿✩
✩∞ΙΑΟ∞✩
✩∞ΚΡΣ∞✩
✩☿ Z =))=IΦI=((= S ☿✩

http://www.facebook.com/lpaliginis

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ελευθέριος Παλιγγίνης : 01-03-13 στις 15:54
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 17-04-14, 15:03
PAKSENA Ο χρήστης PAKSENA δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 17-04-2014
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή

Παιδιά νομίζω οτι εχω προβλημα με τα ποτηράκια και τα πνεύματα.
Όταν ειμουν μικρός απο 9-15 η μανα μου ολοι την ωρα καλουσε πνευματα με ποτηρακια και συνοψη και υπνωτισμούς.
Η ζωη μου παντα ηταν χαλια και υπηρχαν φορες που ενιωθα περιεργα πραγματα μεχρι που κατεληξα σε ψυχιατριο γιατι νομιζα οτι ειχα τρελαθει.
Αυτο το καιρο παλι νιωθω την παρουσια καπιου να μου μιλα ενιωσα προσφατα κατι να με χτυπα στα ματια σαν κατι υγρο να μπανει μεσα τους .
Πριν χρονια να με χτυπα ενα ασπρο σύννεφο.
Ψαχνω να βρω τι ειναι αυτο και τι να κανω γιατι πραγματικα με στεναχωρουν ολα αυτα χωρισ λογο.
Κατι επισεις που θυμαμαι και δεν μπορω να εκσηγησω λογικα ειναι οτι καποτε κοπηκα στο ξυρισμα στο πανω χειλος και μετα απο λιγο καιρο ειδα το πατερα μου να εχε κοπει στο ιδιο μερος και αργοτερα ενα εργατη που μας εφτιαχνε το μπανιο παλι και αυτος στο ισιο σημειο το ιδιο βαθη συμαδι.
Βοηθεια παιδια ειμαι ετοιμος να αρχισω τα ψυχοφαρμακα και ξερω οτι τρελος δεν ειμαι δεν ειναι δυνατον.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:35.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.