Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #223  
Παλιά 23-04-10, 12:51
Το avatar του χρήστη ELPINIKI
ELPINIKI Ο χρήστης ELPINIKI δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-09-2007
Μηνύματα: 776
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Συνοδινός Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο έχω ξαναπεί φίλε μου, βλέπεις μόνο αυτά που απαντώ εγώ, αλλά τις πονηριές των άλλων τις αγνοείς.
Δεν ασχολούμε με κανένα προσωπικά, που θα μπει και θα μου απευθυνθεί όμορφα κι ωραία.
Για ξαναδιάβασε τι έγραψε αυτή...

Με αυτόν τον τρόπο μπορεί να απαντά σε σένα, αλλά όχι σε μένα.
Αυτή, που το μόνο που γνωρίζει είναι να αντιγράφει ανθρώπους που αγνοεί την ταυτότητά τους.

Απαγορεύεται ο σχολιασμός ως προς το αυταρχικό, ειρωνικό, ύφος των γραπτών σου; Αν είναι έτσι οκ πες μου να το ξέρω.
Ως προς την αντιγραφή κειμένων (όπως την ενννοείς) δες την πηγή που παραθέτω (οπότε για ποια αντιγραφή γράφεις; ) και απλά διάβασε τα προηγούμενα ποστς των παιδιών τα οποία κάνουν λόγο για παράθεση ιστορικών στοιχείων μην στέκεσαι μόνο σε φράσεις που σου βγάζουν <<αστεράκια>> γιατί απλά έρχονται σε αντίθεση με τον δογματικό σου κόσμο.
Απο την άλλη με κρίνεις αυστηρά για...<<αντιγραφή>> αναφέροντας τον κυρ. Γιανναρά χωρίς όμως να γνωρίζεις...αν γνωρίζω προσωπικά τον ίδιο και το έργο του απλά βγάζεις ένα αυθαίρετο συμπέρασμα επειδή παραθέτω στοιχεία του και ανεβάζεις μια σελίδα η οποία είναι γνωστό οτι δεν συμπαθεί και τόσο τα κείμενα του ε και τι με αυτο; Βγάζεις εσύ καμιά άκρη; Η μήπως έτσι απαντάς στα κείμενά του;;;
Επειδή, όπως και ο Trithemius σχολιάζει, δεν μπορείς να γνωρίζεις το επίπεδο των μελών απέφυγε τέτοιου είδους σχολιασμούς εκτός και αν το επίπεδο κάποιων είναι τόσο εμφανές (δες ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ). αστειακι...

Υ.Γ
Παράθεση:
αλλά τις πονηριές των άλλων τις αγνοείς.
Πονηριές του κακού; Του 666; Όπως και να έχει με κατάλαβες...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ELPINIKI : 23-04-10 στις 12:57
Απάντηση με παράθεση