Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 22-09-18, 19:44
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από filip Εμφάνιση μηνυμάτων
αν αυτό δεν είναι περίεργο, δηλαδή να σκέφτεσαι έντονα κάποιον άνθρωπο που 10 χρόνια έζησες μαζί του και άλλα 10 να μην έχεις καμία επαφή μαζί του,και οι έντονες αυτές σκέψεις να σου προξενούν ψυχικά λύπη, να του τηλεφωνείς
για να τον ακούσεις ύστερα από τόσα χρόνια που περάσαν ,να του κάνεις ευχές για την υγεία του και λίγο μετά τον θάνατο του, που για τον οποίον δεν ήξερες τίποτα, να τον συχωρέσεις σαν να ήξερες ότι πέθανε ενώ δεν ήξερες τίποτα και μάλιστα από 2200 χιλιόμετρα μακρυά , τότε ποιο είναι το περίεργο? γιατί αυτό δεν έγινε άλλη χρονική στιγμή στο παρελθόν όπου τα πράγματα ήταν όλα καλά?
Εδω φαίνεται καθαρό ότι πρόκειται για ηλεκτρομαγνητικη εγγεφαλικη ακτινοβολία πληροφορίας ,άγνωστης συχνότητας και διαμόρφωσης, σήματος, που προφανώς μου εστηλε η ίδια την στιγμή του θανάτου της ,λόγω της αγάπης και του πάθους που μου είχε για να με ενημερώσει ότι πεθαίνει.

Ε περιπου το ιδιο λεω κι εγω οτι ειχατε μια συνδεση , κι εσυ συγκεκριμενα μια διαισθηση . Δεν εισαι ο μονος που εχει μια εμπειρια σαν αυτη αλλα ειναι παρα πολυ κοσμος που του εχει συμβει και για αυτο λεω δεν ειναι κατι περιεργο.
Ειναι γνωστο ακομα και στην επιστημη οτι οι ανθρωποι μπορουν να επικοινωνουν και τηλεπαθητικα και κανουν πειραματα πανω σε αυτο
Απάντηση με παράθεση