Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 20-10-07, 01:31
Το avatar του χρήστη IL.LUMINEL
IL.LUMINEL Ο χρήστης IL.LUMINEL δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-09-2007
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή 0 ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.Σε ολες τις θρησκειες υπαρχει κοινος παρανομαστης και οχι ενας.Ειναι γεγονος πως σε ολα τα !ιερα βιβλια! εχουμε κοινες ιστοριες και παραδειγματα.Ολοι οι απεσταλμενοι του θεου κανανε πραγματα και θαυματα!
Πολλα κοινα σημεια,μικρομεταλαγμενες ιστοριουλες.Μηπως αλλοι ηρθαν να μας βαλουν να δημιουργησουμε την ιστορια μας?Με τι οφελος ?Δεν ξερω.Χιλιαδες αναφορες επισκεψεων επιβεβαιωνουν την επισκεψη τους.Οι θεοι απο τον αερα!!
Απο τοτε που ξυπνησε ο ανθρωπος , αρπαξε την ευκαιρια να εκμεταλλευεται τον
ιδιο του τον αδερφο και να τον υποτασσει στο ονομα της θρησκειας.Η κοινωνια κοντρολαρεται με φοβο.Απορω πως και τωρα ετος 2007
να πιστευονται αυτες οι καλοφτιαγμενες ιστοριουλες.Ειμαστε θυματα της απογνωσης μας?
Καθε λεπτο που περναει αποκαλυπτονται ολο και περισσοτερα στοιχεια εναντια των θρησκειων.Θα μου πειτε τωρα και πως εξηγειτε η υπαρξη αυτων που πιστευω?(εξωγηινοι-κοσμοεπισκεπτες).Σιγουρα υπαρχει κατι ανωτερο-θειο, αλλα ΟΧΙ ρε παιδια ετσι!!Οχι αυτες οι ιστοριουλες ελεγχου συνειδησεων και συμπεριφορας.2007 παιδια ΞΥΠΝΑΜΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ.
-----

http://www.metafysiko.gr/forum/attac...ntid=320&stc=1
astronauts_australie4.jpg
ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ? Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΙΧΟΓΡΑΦΙΑ
ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ.
__________________
Η ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ
IL.LUMINEL

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsilof : 20-10-07 στις 02:44 Αιτία: συγχωνευση/μη χρησιμοποίηση edit
Απάντηση με παράθεση