|
|
Εργαλεία Θεμάτων | Τρόποι εμφάνισης |
#2051
|
|||
|
|||
|
#2052
|
|||
|
|||
Παράθεση:
έχει επιστημονικά τεκμηριωθεί εδώ, όπου αποδείχθηκε ότι αυτός που δεν συμβαδίζει με την μία και μοναδική και πραγματική Επιστήμη είσαι εσύ. Τώρα, η φανταστική Επιστήμη = η «επιστήμη» με την οποία συμβαδίζεις, λόγω των χρονολογικών ασυναρτησιών που εξέφραζε, κοροϊδεύοντας τους ανθρώπους, ως ήταν φυσικό αυτοπαγιδεύθηκε, με συνέπεια τελικά να παραδεχθεί ενώπιον όλων των ανθρώπων ότι δεν ξέρει να χρονολογεί. Τι σημαίνουν όλα αυτά; Σημαίνουν ότι η ίδια η «επιστήμη» πέταξε ανεπιστρεπτί στον κάλαθο των αχρήστων τις θεωρίες που είχε εκφράσει περί παρέλευσης εκατομμυρίων και δισεκατομμυρίων ετών. Επίσης σημαίνουν ότι η ότι η ίδια η «επιστήμη» πέταξε ανεπιστρεπτί στον κάλαθο των αχρήστων και τις θεωρίες της, περί μεγάλης έκρηξης, εξέλιξης και δεινόσαυρων, μιας και είχε συνδυάσει αυτές τις θεωρίες με την παρέλευση εκατομμυρίων και δισεκατομμυρίων ετών. Το θλιβερό για εσένα και τους ομοϊδεάτες σου είναι το κάτω συμπέρασμα: Έχει τελειώσει η βασιλεία της «επιστήμης» και Δεν μπορεί πλέον να κοροϊδεύει τους ανθρώπους. Παράθεση:
Καμία αντίρρηση: Αγαπητέ R-b-t3r, όσο υποπίπτεις σε ακατάσχετο τρολάρισμα σπαμάροντας το πάγιο σκεπτικό ότι το αποκεκομμένο από την Επιστήμη «πανεπιστήμιο» και το παράγωγό του η «επιστήμη» έχουν σχέση με την Επιστήμη, θα εισπράττεις την επιστημονικά τεκμηριωμένη επιχειρηματολογία που απορρίπτει κάτι τέτοιο. |
#2053
|
|||
|
|||
ρε παιδια να ρωτησω, πως μπορω να κανω upload εικονα που δεν ειναι στο διαδικτυο αλλα στον υπολογιστη? παω στα συνημμενα αρχεια αλλα απαιτει εικονες πολυ μικρου μεγεθους αποτι καταλαβα.
|
#2054
|
||||
|
||||
Παράθεση:
2ον δεν απευθύνομαι σε σένα 3ον Η θεωρία πού πετάς στο άσχετο δεν μπορεί να είναι επιστημονική γιατί δεν είναι ούτε επιβεβαιωσιμη ούτε διαψευσιμη. Δεν έχω τίποτα άλλο να σχολιάσω για την άποψη σου. Πάντως επιστημονικά τεκμηριωμένη ΔΕΝ είναι..... |
#2055
|
|||
|
|||
Παράθεση:
3ον το εχω βιωσει εγω ο ιδιος αλλα δεν ειμαι μαθηματικος ωστε να ξερω τους τυπους να το αποδειξω 4ον υπαρχουν πολλοι επιστημονες και φιλοσοφοι παρολα αυτα που το υποστηριζουν αυτο και 5ον, γιαυτο υπαρχουν τα ψυχεδελικα οσο και αν καποιοι απο σας σνομπαρουν τις ιδιοτητες τους |
#2056
|
||||
|
||||
Παράθεση:
Τουλάχιστον παλιά δεν γίνονταν και δεν έχουν αλλάξει πολλά από τότε. |
#2057
|
||||
|
||||
Παράθεση:
Το thread μιλά για την εξέλιξη των ειδών. Υποτιθέμενες ιδιότητες, ενός υποτιθεμενου θεού είναι εκτός θέματος.... Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη R-b-t3r : 24-10-18 στις 19:08 |
#2058
|
|||
|
|||
Παράθεση:
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 24-10-18 στις 19:01 |
#2059
|
|||
|
|||
Δεν εννοω τον θεο ετσι οπως τον εννοουν οι περισσοτεροι. Εγω αυτο που λεω ειναι οτι αυτο που οδηγησε στην υπαρξη και αυτο που οδηγει στην εξελιξη των ειδων ειναι το ιδιο πραγμα. τα μαθηματικα του χαους.
|
#2060
|
||||
|
||||
Καλό είναι να διευκρινήσεις τι εννοείς με την έννοια θεός γιατί όπως βλέπεις κυκλοφορούν μελη περιορισμένης ευθύνης που θα αρπάξουν οποιαδήποτε ευκαιρία τους δώσεις για νά προωθήσουν τις παρανοϊκές ιδέες τους
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη R-b-t3r : 24-10-18 στις 19:12 |
|
|
|